• Smartphone
 • TV/Audio
 • Spotřebiče
 •  
  Galaxy S8 Note 7 Note 8

  Samsung má ďalšie problémy s výrobou Samsung Galaxy S5

  samsungPo správe, že má Samsung problémy s výrobou snímačov odtlačkov prstov, prichádza ďalšia bolestivá rana. Server ETNews s odvolaním na svoje zdroje zverejnil tvrdenie, že spoločnosť má problém s výrobou nových fotoaparátov pre Galaxy S5. Zadný fotoaparát Samsungu Galaxy S5 totiž využíva novú technológiu ISOCELL a obsahuje 6 ultra-tenkých šošoviek. A práve s ich výrobou má Samsung celkom veľké problémy.

  Podľa zdrojov je dnes Samsung schopný vyprodukovať len 20 až 30% všetkých šošoviek, čo bude mať na svedomí problémy s dostupnosťou telefónu v prvých týždňoch alebo mesiacoch. Jedná sa pritom o podobný problém, aký v minulosti postihol výrobu Galaxy S III. Samsung Galaxy S5 totiž obsahuje o jednu šošovku viac než Galaxy S IV, no hrúbka fotoaparátu musí byť rovnaká. Používané šošovky sú plastové a ako tvrdí istý zdroj, už len tá najmenšia vada spôsobí veľkú škodu. Samsung preto využíva pokročilé technológie, ktoré jej umožnia vytvoriť ešte tenší plast než doteraz.

  Problémy s výrobou a blížiaci sa dátum vydania zapríčiňujú, že pracovníci a manažment v továrniach pracuje prakticky bez prestávky. Samotný Samsung Galaxy S5 sa pritom začne predávať už 11. apríla, ale ako to vyzerá, v Malajzii sa začne telefón predávať už 27. marca, teda dva týždne pred jeho oficiálnym celosvetovým vydaním. Samsung však zvažuje takú možnosť, že odloží vydanie telefónu v niektorých krajinách, medzi ktoré môžeme patriť aj my.

  *Zdroj: ETNews

  Diskuze

   No me je jasny ze ne ale prostě sem neodolal :D no jeste me ted napadl jeden ze se jim pomichali zasoby S4 a S5 a ted je od sebe nemuzou rozeznat tak resej co s tím :D

   Reagovat

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět
  HighSky - Obchodujte online