Samsung má ďalšie problémy s výrobou Samsung Galaxy S5

|
4
Kategorie:Ostatní
Diskuze 4 komentáře

samsungPo správe, že má Samsung problémy s výrobou snímačov odtlačkov prstov, prichádza ďalšia bolestivá rana. Server ETNews s odvolaním na svoje zdroje zverejnil tvrdenie, že spoločnosť má problém s výrobou nových fotoaparátov pre Galaxy S5. Zadný fotoaparát Samsungu Galaxy S5 totiž využíva novú technológiu ISOCELL a obsahuje 6 ultra-tenkých šošoviek. A práve s ich výrobou má Samsung celkom veľké problémy.

Podľa zdrojov je dnes Samsung schopný vyprodukovať len 20 až 30% všetkých šošoviek, čo bude mať na svedomí problémy s dostupnosťou telefónu v prvých týždňoch alebo mesiacoch. Jedná sa pritom o podobný problém, aký v minulosti postihol výrobu Galaxy S III. Samsung Galaxy S5 totiž obsahuje o jednu šošovku viac než Galaxy S IV, no hrúbka fotoaparátu musí byť rovnaká. Používané šošovky sú plastové a ako tvrdí istý zdroj, už len tá najmenšia vada spôsobí veľkú škodu. Samsung preto využíva pokročilé technológie, ktoré jej umožnia vytvoriť ešte tenší plast než doteraz.

Problémy s výrobou a blížiaci sa dátum vydania zapríčiňujú, že pracovníci a manažment v továrniach pracuje prakticky bez prestávky. Samotný Samsung Galaxy S5 sa pritom začne predávať už 11. apríla, ale ako to vyzerá, v Malajzii sa začne telefón predávať už 27. marca, teda dva týždne pred jeho oficiálnym celosvetovým vydaním. Samsung však zvažuje takú možnosť, že odloží vydanie telefónu v niektorých krajinách, medzi ktoré môžeme patriť aj my.

*Zdroj: ETNews

Diskuze

    No me je jasny ze ne ale prostě sem neodolal 😀 no jeste me ted napadl jeden ze se jim pomichali zasoby S4 a S5 a ted je od sebe nemuzou rozeznat tak resej co s tím 😀

    Reagovat

Napsat komentář

Zobrazit více

Zobrazit celou diskuzi
Přispět