Zavřít reklamu

Spoločnosť Samsung začala nepochybne pracovať na ďalších variáciách Galaxy S5. Už cez víkend sme sa vďaka nášmu zdroju dozvedeli technické špecifikácie Galaxy S5 mini a teraz sa vďaka Zauba.com dozvedáme, že Samsung pripravuje aj ďalšie zariadenie. Spoločnosť v týchto dňoch do Indie odoslala telefón Galaxy S5 (SM-G900F) a spolu s ním aj sedem kusov úplne nového zariadenia, ktoré má označenie SM-G800F. Môže sa jednať o lacnejšiu a menšiu verziu Samsungu Galaxy S5?

Práve kvôli veľmi podobnému modelovému číslu sa naskytla špekulácia, že sa môže jednať o prvé prototypy „mini“ verzie S5. Lenže tento telefón sa nakoniec môže volať úplne inak. Vzhľadom k posledným udalostiam zo sveta Samsungu nie je vylúčené ani to, že sa telefón bude volať Galaxy S5 Neo. Z marketingového hľadiska by bolo toto pomenovanie vhodnejšie, obzvlášť keď berieme do úvahy, že nám náš zdroj potvrdil 4.5-palcový displej. Zvláštnosťou však ostáva cena produktu. Na stránke Zauba sa píše, že každý prototyp, ktorý dorazil do Indie, má hodnotu zhruba $520 / 375€.

Cena je však výrazne vyššia oproti modelu SM-G870A, ktorý mal podľa Samsungu hodnotu približne $360 alebo 260€. Cena modelu SM-G900F má podľa Samsungu ďalej hodnotu 390€, respektíve 540 dolárov. Ostáva teda záhadou, čo sa ukrýva pod označením G800F. Existuje totiž veľké množstvo možností a zatiaľ čo viacerí si myslia, že sa bude jednať o variant Galaxy S5, inde sa pre zmenu stretneme so špekuláciami o prvých prototypoch Galaxy Note 4, ktorý by mal vyjsť pravdepodobne na konci tohto roku.

galaxy-s5-mini

*Zdroj: zauba

 

 

Dnes nejčtenější

.