Zavřít reklamu

Samsung na pondělním MWC 2014 v Barceloně odhalil novou verzi jeho bezpečnostního klienta, Samsung Knox 2.0. Nová utilita bude k dispozici pro všechna jeho zařízení běžící na Androidu 4.4 KitKat, přesto však přijde i s funkcemi určenými výhradně pro nově představený Galaxy S5. Výhodou je integrace snímače otisků prstů, díky kterému bude mít ochrana 2 faktory, a to sken prstu, po kterém bude následovat vložení kódu pro odemčení zařízení.

Společnost také vydala Knox Marketplace, odkud mohou podniky instalovat služby Knox a ostatní nabídnuté SaaS (software as a service). Knox 2.0 nabízí administrátorskou consoli na základě cloudu, která přenechává IT administrátorům možnost kontrolovat podniková mobilní zařízení, ID a nastavit privilegia uživatelů.

Bezpečnostní klient bude již předinstalovaný na Galaxy S5, i tak se však bude dát stáhnout do ostatních zařízení od Samsungu s Androidem 4.4. Samsung také tvrdí, že již existuje přes 1 milion uživatelů Knox po celém světě a jejich počet se rapidně zvýší, až se Galaxy S5 začne prodávat.

*Zdroj: Samsung Knox

Dnes nejčtenější

.