• Smartphone
 • TV/Audio
 • Spotřebiče
 •  
  Galaxy S8 Note 7 Note 8

  Samsung Knox 2.0 nabízí množství exkluzivních funkcí pro Galaxy S5

  | Kategorie:Ostatní
  Diskuze

  Samsung na pondělním MWC 2014 v Barceloně odhalil novou verzi jeho bezpečnostního klienta, Samsung Knox 2.0. Nová utilita bude k dispozici pro všechna jeho zařízení běžící na Androidu 4.4 KitKat, přesto však přijde i s funkcemi určenými výhradně pro nově představený Galaxy S5. Výhodou je integrace snímače otisků prstů, díky kterému bude mít ochrana 2 faktory, a to sken prstu, po kterém bude následovat vložení kódu pro odemčení zařízení.

  Společnost také vydala Knox Marketplace, odkud mohou podniky instalovat služby Knox a ostatní nabídnuté SaaS (software as a service). Knox 2.0 nabízí administrátorskou consoli na základě cloudu, která přenechává IT administrátorům možnost kontrolovat podniková mobilní zařízení, ID a nastavit privilegia uživatelů.

  Bezpečnostní klient bude již předinstalovaný na Galaxy S5, i tak se však bude dát stáhnout do ostatních zařízení od Samsungu s Androidem 4.4. Samsung také tvrdí, že již existuje přes 1 milion uživatelů Knox po celém světě a jejich počet se rapidně zvýší, až se Galaxy S5 začne prodávat.

  *Zdroj: Samsung Knox

  Diskuze

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět
  HighSky - Obchodujte online