SanDisk A1

Prvé recenzie Galaxy S5 sú vonku!

| Kategorie:Smartphony
Diskuze

Samsung síce predstavil Galaxy S5 predvčerom, to však prestížnym zahraničným médiám neprekážalo v tom, aby začali produkt recenzovať. Práve preto sa na internete už teraz objavujú prvé hands-on recenzie nového produktu, ktorý znamená viac ako len ďalší produkt do série Galaxy S. Telefón sa totiž oproti predchodcom líši napríklad snímačom krvného tepu, vodotesnosťou alebo snímačom odtlačkov prstov. Pokiaľ vás teda zaujíma, ako nový Samsung Galaxy S5 obstál v zahraničných recenziách, potom určite čítajte ďalej! 

CNET:

“Nemusí to byť najzaujímavejší smartfón, ale z toho čo som už videl, Galaxy S5 naďalej udržuje základ high-end smartfónov od Samsungu pevným. Z hľadiska parametrov je to high-end a v hardvéri a softvéri sa toho zmenilo dostatočne veľa na to, aby ste ho mohli pokladať za upgrade, keď vám vyprší zmluva. Pokiaľ vám však vadí jednotvárnosť dizajnu Samsungu a hľadáte radikálne zmenený dizajn, potom zrejme nemáte veľa dôvodov na upgrade, pokiaľ nechcete snímač odtlačkov prstov alebo snímač krvného tepu.”

Engadget:

“Dizajnová filozofia za týmto Galaxy S zahŕňa moderný, pôvabný vzhľad a dokazuje to aj na užívateľskom prostredí. Ešte stále sa jedná o TouchWiz zariadenie, ale má veľmi odlišný dizajn oproti predchádzajúcim verziám. Je vidieť, že je jednoduchší (pravdepodobne na žiadosť Googlu) a má menej záložiek a ponúk. My Magazine sa tu nachádza aj naďalej, tentoraz sa ale otvára pohybom prstu zľava doprava, nie zdola nahor. Zvyšok technických parametrov nie je prekvapujúci. Ponúka najvyšší model Snapdragon 801 s 2GB RAM, IR ovládač, NFC, Bluetooth 4.0 BLE/ANT+, LTE kat. 4 a 16 alebo 32GB interného úložiska podľa vášho výberu. 64GB verzia nebude k dispozícii, pamäť však viete rozšíriť až o 128GB s pomocou microSD karty. Je vidieť, že sa jedná o ďalšiu vlajkovú loď zo série Galaxy S, ale je tu dostatok hardvérových a softvérových funkcií, vďaka ktorým pôsobí čerstvo.”

The Verge:

“Formula, ktorú Samsung použil pri Galaxy S4, bola úspešná a zdá sa, že to tak ostáva aj pri S5. Veci sú rýchlejšie, vyzerajú krajšie, ľahšie sa používajú, ale je to stále smartfón od Samsungu a bude pravdepodobne rovnako alebo viac úspešný ako jeho predchodca. Samsung zatiaľ neoznámil cenu, ale existuje šanca, že pri Galaxy S5 na cene skutočne nebude záležať. Samsung vyrobil so svojimi smartfónmi Galaxy veľmi ľahko rozpoznateľnú a úspešnú značku a neexistuje dôvod, prečo by S5 nemala pokračovať v stopách úspechu.”

Slashgear:

“V konečnom dôsledku sa jedná o solídny upgrade z Galaxy S4. Nemusí to byť prvé zariadenie so snímačom odtlačkov prstov, no táto funkcia prináša veľkú pohodlnosť pri používaní smartfónu. Pokrok v kvalite spracovania je vítaný: náš verdikt 16-megapixelového fotoaparátu však odhalíme až po tom, ako sa nám do rúk dostane finálny hardvér a softvér.”

Diskuze

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Další články

Galaxy S9 Infinity display icon
Samsung jde proti proudu. U Galaxy S9 se nezaměří odemykání obličejem, ale zdokonalí skener oční duhovky
Samsung Galaxy A8+ (2018) se ukazuje v plné parádě na prvním videu
Samsung zveřejnil manuál k chystaným Galaxy A8 i A8+ a prozradil tak o nich všechny novinky
Je to (takřka) oficiální. Modely Galaxy A dostanou v příštím roce skutečně označení Galaxy A8 a A8+
Podívejte se, jak by mohl vypadat chystaný Samsung Galaxy J2 Pro
Kupte si raději Galaxy S8, S8+ či Note8 než iPhone X od Applu, vyplývá z výsledků testů od Consumer Reprots
Samsung Galaxy S9 se nakonec nepředstaví tak brzo, jak spekulace původně naznačovaly
V těchto barevných variantách se za pár týdnů představí Samsung Galaxy A8 a A8+
Samsung Galaxy S9 by mohl dostat obří úložiště s kapacitou 512 GB
Galaxy S9 Infinity display icon
Tohle jsou všechny barevné varianty, ve kterých se představí Samsung Galaxy S9
Po poslední aktualizaci systému přestalo u některých modelů Galaxy S8 a S8+ fungovat rychlé nabíjení
Samsung v Číně oficiálně představil nadupané “véčko” W2018 s unikátním fotoaparátem
Tento smartphone má bezrámečkový 6″ FHD+ displej, 6GB RAM,obří baterii, Face ID a stojí jen 6 400 Kč
Samsung si patentoval autentizaci uživatele pomocí skenu jeho dlaně
Samsung možná představí jen dva modely smartphonu Galaxy A pro rok 2018. Ty sjednotí Infinity displejem i zcela novým označením
Samsung představil novou limitovanou edici svého Galaxy S8, na které spolupracoval se společností Swarovski
Samsung údajně zahájil výrobu procesoru pro chystaný Galaxy S9, měl by být o 15 % výkonnější než ten v letošní S8
Galaxy S9 Infinity display icon
Čtečku otisků pro Galaxy S9 dodá jiný výrobce, v displej ale integrované nebude