• Smartphone
 • TV/Audio
 • Spotřebiče
 •  
  Galaxy S8 Note 7 Note 8

  Sledujte predstavenie Galaxy S5 naživo o 20:00!

  Najväčšia udalosť tohtoročného MWC prichádza! Spoločnosť Samsung už o päť hodín predstaví novú vlajkovú loď Galaxy S5 a prvýkrát v histórii ju predstaví v dvoch podobách! Podľa doterajších únikov môžeme dnes večer očakávať odhalenie nového Samsungu Galaxy S5 a prémiového modelu Samsung Galaxy S5 Prime, ktorý by mal mimo iného ponúknuť aj snímač odtlačkov prstov. Samotné predstavenie sa bude konať už dnes večer na veľtrhu MWC 2014 v Barcelone.

  K novinkám by mali patriť aj inteligentné hodinky Samsung Gear 2 a Samsung Gear 2 Neo, ktoré budú prvým komerčným zariadením so systémom Tizen OS na svete. Predstavenie nového Galaxy S5 budete môcť sledovať naživo u nás, v článku, ktorý zverejníme neskôr. Čo v prípade, že zmeškáte vysielanie alebo máte problémy s internetom? Náš tím sa postará o to, aby sme vám priniesli novinky v čo najkratšom čase!

  Samsung Magazine môžete sledovať aj na Facebooku

  Diskuze

   Kdo si dneska dobrovolne, kdo se v tom trochu orientuje koupí samsung ? reklama podpasova a nekalá, podrazy na zakazníky a konkurenci na kazdem kroku, HW špatný a vlastní napady a inovace nulové…nastestí už na to lidi pomalu přicházej ze je smasung jen předraženej šrot jeste s drzím a lhavím pozlatkem a kampaní

   Reagovat

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět
  HighSky - Obchodujte online