Zavřít reklamu

Samsung nezabudol na ľudí, ktoré preferujú malé displeje a preto si na tento rok pripravuje menší telefón, ktorý by mal splniť ich očakávania. Telefón s označením SM-G310 by mal byť ďalším prístrojom zo série Galaxy, no narozdiel od väčšiny dnešných mobilov ponúkne „iba“ 4-palcový displej. Samsung totiž do Indie poslal zásielku 25 prototypov, ktoré majú 3.97-palcový displej. Krátko na to sa na Twitteri objavili špecifikácie produktu, ktoré znejú celkom presvedčivo.

Podľa užívateľa @abhijeetnaohate by mal tento telefón ponúknuť 3.97-palcový displej s rozlíšením 480 × 800 pixelov. Znamená to, že displej bude mať hustotu 235 ppi, teda treba počítať s viditeľnými pixelmi. Telefón ďalej ponúkne dvojjadrový procesor Cortex A9 s taktom 1.2 GHz a grafický čip VideoCore IV. Veľkosť pamäte RAM ani úložiska nie sú známe. Vzhľadom k uvedeným špecifikáciám sa ale bude jednať o entry-level zariadenie s hardvérom na úrovni Galaxy S III mini. Nový telefón ponúkne Android 4.4.2 KitKat a bude dostupný v dvoch verziách – v klasickej a v Dual-SIM.

Zápis na stránke Zauba odhaľuje, že jeden exemplár má hodnotu zhruba 193€. To môže znamenať, že sa telefón bude predávať za cenu do 300€. Otázkou ale ostáva, ako sa bude telefón volať. Samsung si nechal v posledných dňoch zaregistrovať názvy Galaxy Core Prima, Galaxy Core Ultra a Galaxy Core Max. Vzhľadom k uvedeným špecifikáciám si myslíme, že sa budú týkať práve prvého menovaného, entry-level zariadenia zo série Galaxy Core.

Související články

Dnes nejčtenější

.