• Smartphone
 • TV/Audio
 • Spotřebiče
 •  
  Galaxy S8 Note 7 Note 8

  Objevily se specifikace pro Galaxy Tab 4

  | Kategorie:Ostatní
  Diskuze (1)

  Ještě nedávno jsme se dozvěděli něco ze zákulisí připravované novinky Galaxy Tab 4, avšak dnes už víme i jeho specifikace a sériová čísla všech tří verzí. Osmipalcový tablet přijde ve WiFi variantě (SM-T330), ve 3G variantě (SM-T331) a v LTE verzi (SM-T335) ve dvou barevných provedeních, a to v černé a bílé.

  Mezi vybavení bude patřit 8″ LCD obrazovka s rozlišením 1280×800, 3MPx zadní fotoaparát a 1.3MPx kamera na přední straně a konečně i čtyřjádrový procesor s frekvencí 1.2 GHz, kterému bude ve výkonu asistovat 1 GB (1.5 GB u LTE verze) operační paměti, přičemž kapacita interního úložiště bude 16 GB a bude se dát rozšířit microSD kartou až o 64 GB. Pod krytem najdeme vskutku slušnou baterii o kapacitě 6800 mAh a co se softwarové stránky týče, v tabletu by měl být předinstalovaný systém Android 4.4 KitKat.

  Tím ovšem informační bomba nekončí. Samsung připravuje i 7″ a 10.1″ verze tohoto tabletu, jejichž specifikace se velmi neliší od osmipalcového kolegy. Zatímco 7″ verze poskytne pouze 4450mAh baterii a poloviční kapacitu interního úložiště, dostane 10″ varianta o dost lepší fotoaparát, a to v podobě 10MPx fotoaparátu na zadní straně a 3MPx webkamery vpředu. Odhalení všech těchto tabletů můžeme očekávat již za pár týdnů na Mobile World Congress v Barceloně.

  *Zdroj: mysamsungphones.com

  Diskuze

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět
  HighSky - Obchodujte online