• Smartphone
 • TV/Audio
 • Spotřebiče
 •  
  Galaxy S8 Note 7 Note 8

  Samsung oznámil, kedy predstaví Galaxy S5!

  | Kategorie:Ostatní
  Diskuze (1)

  Spoločnosť Samsung už dokončila práce na svojom telefóne Galaxy S5 a preto nastal čas, aby ho oficiálne predstavila. Tohtoročná vlajková loď by mala byť prvýkrát dostupná v dvoch verziách a mala by ponúknuť tie najnovšie funkcie zo sveta Samsungu. Samsung dnes pritom oficiálne oznámil dátum prvého tohtoročného Unpacked eventu a vyzerá to, že sa bude skutočne odohrávať v Barcelone. Podľa oficiálnej správy sa bude hlavná konferencia konať 24. februára / února o 20:00 nášho času.

  Pretože sa špekuluje o mnohých zariadeniach, nie je vylúčené, že tu Samsung oznámi aj zopár ďalších zariadení, no najväčší priestor tu dostane samozrejme model Galaxy S5. Už o 20 dní nám juhokórejský gigant potvrdí, čo bola o jeho zariadeniach pravda a čo boli pre zmenu klamstvá. Práve tu sa dozvieme, či tento rok uvidíme na trhu plastový aj kovový telefón, alebo Samsung zachová tradíciu a ponúkne iba jeden model. Ako potvrdil Samsung, event bude streamovať cez YouTube.

  Diskuze

   […] Samsung Galaxy S5 je bezpochyby najočakávanejším smartfónom roku 2014. Popularitu mu dodávajú vlny rumorov, ktoré si to hrnú naprieč internetom, pričom aj väčšina “mobilfilov” z celého sveta sa nevie dočkať konečného rozuzlenia spojeného s oficiálnym predstavením zariadenia, ktoré nastane už tento mesiac! […]

   Reagovat

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět
  HighSky - Obchodujte online