SanDisk A1

Samsung oznámil, kedy predstaví Galaxy S5!

| Kategorie:Ostatní
Diskuze (1)

Spoločnosť Samsung už dokončila práce na svojom telefóne Galaxy S5 a preto nastal čas, aby ho oficiálne predstavila. Tohtoročná vlajková loď by mala byť prvýkrát dostupná v dvoch verziách a mala by ponúknuť tie najnovšie funkcie zo sveta Samsungu. Samsung dnes pritom oficiálne oznámil dátum prvého tohtoročného Unpacked eventu a vyzerá to, že sa bude skutočne odohrávať v Barcelone. Podľa oficiálnej správy sa bude hlavná konferencia konať 24. februára / února o 20:00 nášho času.

Pretože sa špekuluje o mnohých zariadeniach, nie je vylúčené, že tu Samsung oznámi aj zopár ďalších zariadení, no najväčší priestor tu dostane samozrejme model Galaxy S5. Už o 20 dní nám juhokórejský gigant potvrdí, čo bola o jeho zariadeniach pravda a čo boli pre zmenu klamstvá. Práve tu sa dozvieme, či tento rok uvidíme na trhu plastový aj kovový telefón, alebo Samsung zachová tradíciu a ponúkne iba jeden model. Ako potvrdil Samsung, event bude streamovať cez YouTube.

Diskuze

    […] Samsung Galaxy S5 je bezpochyby najočakávanejším smartfónom roku 2014. Popularitu mu dodávajú vlny rumorov, ktoré si to hrnú naprieč internetom, pričom aj väčšina “mobilfilov” z celého sveta sa nevie dočkať konečného rozuzlenia spojeného s oficiálnym predstavením zariadenia, ktoré nastane už tento mesiac! […]

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zobrazit celou diskuzi
Přispět