Zavřít reklamu

Spoločnosť Samsung hostí developersku konferenciu Mobile World Congress už od roku 2011, pričom tento rok opäť využije možnosť ukázať sa a podľa zverejnených informácií predstaví nové SDK (Software Development Kit) pre ich zariadenia. Samsung oznámil predstavenie nových SDK po prvý krát na konferencii v San Franciscu ešte v októbri 2013.

Na MWC 2014 počas konferencie Samsung Developer Day by mala spoločnosť spustiť nové verzie Samsung Mobile SDK, Samsung MultiScreen SDK a Samsung MultiScreen Gaming Platform.  Mobilný SDK balík pozostáva z vyše 800 APIs prvkov vylepšujúcich funkcie ako professional audio, média, S Pen a dotykové ovládanie Samsung smartfónov.

Funkcia MultiScreen SDK je podobná Google prvku Chromecast. Využívanie MultiScreenu uživateľom umožní steamovať video prostredníctvom rôznych Samsung zariadení. Podobne je na tom aj MultiScreen Gaming Platform, ktorá umožní streamovať hry zo Samsung zariadení do televízie. Samsung zároveň plánuje na evente oznámiť výherné aplikácie Samsung Smart App Challenge a taktiež aj oznámiť výhercu akcie App Develompent Challenge pre Galaxy S4, ktorá prebehla ešte v roku 2013.

*Zdroj: Sammobile.com

Dnes nejčtenější

.