• Smartphone
 • TV/Audio
 • Spotřebiče
 •  
  Galaxy S8 Note 7 Note 8

  Samsung uvádí na trh aplikaci Smart Catalog

  | Kategorie:Smartphony
  Diskuze (1)

  Praha 23. ledna 2014 – Společnost Samsung Electronics Co., Ltd., uvádí na trh Smart Catalog, aplikaci pro mobilní zařízení navrženou konkrétně pro členy programu STEP. Aplikace zvyšuje efektivitu práce, neboť zajišťuje zjednodušený přístup k nejnovějším informacímumožňuje snížení provozních nákladů jednotlivých partnerů. To vše prostřednictvím integrovaných informací o výrobcích, softwarových nástrojích a prodejních materiálech.

  „Chtěli jsme navázat na úspěch naší aplikace Mobile Printing a vytvořit něco unikátního pro naše partnery. Mobilní aplikace Smart Catalog byla navržena pro rychlé sdílení nejnovějších a nejpřesnějších informací o tiskových řešeních právě s nimi,“ řekl Joosang Eun, senior viceprezident pro tým strategického marketingu divize tiskových řešení Samsung. „Naším cílem je poskytovat partnerům vyspělá mobilní řešení, která jsou zárukou špičkové výkonnosti, úspory nákladů a vysoké efektivity. Smart Catalog je důležitým krokem na cestě k propagaci našeho podnikání, které je ze 100 % věnováno komunikačním kanálům a které vytváří prostředí přínosné pro společnost Samsung, partnery i zákazníky,“ dodal Eun.

  Smart Catalog zobrazuje podrobné informace o celém sortimentu tiskáren formátu A3 a A4 společnosti Samsung včetně specifikací, vlastností a kompatibility dodávaného tiskového příslušenství. Jsou zde rovněž uvedeny informace o zařízeních značky Samsung, jejich výkonnosti a řešení v oblasti správy dokumentů. Za účelem podpory prodejců při propagaci tiskových řešení společnosti Samsung nabízí Smart Catalog materiál s případovými studiemi zákazníků a také pravidelně aktualizované články o nejnovějších trendech v odvětví finančních služeb, státní správy, vzdělávání, maloobchodu, zdravotnictví a výroby. Smart Catalog poskytuje aktuální informace a proto je rychlejší než klasické objednání tištěných brožur a navíc je přístupný odkudkoliv.

  Aplikace Smart Catalog navazuje na aplikaci Samsung Mobile Printing, která byla koncovým uživatelům představena v roce 2010 a v roce 2012 vyhrála ocenění společnosti Buyers Lab “Outstanding Mobile Print App”. Buyers Lab ocenil Samsung za jeho inovaci, díky které je tisk přístupný z několika zařízení a dokonce i ze sociálních médií.

  Smart Catalog je možné zdarma stáhnout z iOS App Store a Google Play:

  Více informací o Samsung řešeních tisku na http://www.samsung.com/cz/smartprinting/.

  Diskuze

   […] Samsung vydal novú aplikáciu Smart Catalog, ktorá je určená pre partnerov programu STEP. Aplikácia v skutočnosti predstavuje katalóg tlačových riešení spoločnosti Samsung a poskytuje užívateľom aj dodatočné informácie, ako napríklad detaily k jednotlivým tlačiarňam alebo kalkulačku. Aplikácia je dostupná bezplatne, no pre jej používanie je potrebné zadať aktivačný kód, pokiaľ je vaša firma členom spomínaného programu. Viac informácií v tlačovej správe na Samsung Magazine. […]

   Reagovat

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět
  HighSky - Obchodujte online