Zavřít reklamu

Pokiaľ ste fanúšikom olympijských hier a plánujete sledovať prichádzajúce zimné OH v Soči, organizátori spoločne s partnermi vytvorili špeciálnu aplikáciu pre Android zadarmo, ktorá by vám jednoznačne mala uľahčiť a spríjemniť priebeh hier. Udalosť oficiálne začne 6. februára, pričom aplikácia vám už dnes vie poradiť, ktoré športové súťaže nevynechať.

Aplikácia bude najviac nápomocná pre samotných účastníkov zimných hier, avšak nezanevrelo sa ani na divákov. Mobilný sprievodca totižto ponúkne možnosť upraviť si sled eventov podľa vlastného vkusu a výberu zápasov s možnosťou nastavenia si pripomienky. Celkovo však dopomôže navštevníkom k lepšej organizácii za pomoci mapy s vyznačenými udalosťami, možnosťou zakúpiť si tiket online, prípadne menej podstatnou vecou, a to možnosťou sledovania olympijskej pochodne. Vrámci aplikácie si taktiež budete môcť prezerať galériu, ktorá bude postupne aktualizovaná o rôzne zábery z jednotlivých hier.

Samsung po boku vydania oficiálnej Sochi 2014 Guide vydal aj vlastnú, prispôsobenú všetkým Samsung zariadeniam. Oficiálnu Sochi 2014 nájdete na Google Play spoločne aj so Samsung Sochi 2014 WOW zadarmo.

soci

*Zdroj: Phonearena.com

 

Dnes nejčtenější

.