Zavřít reklamu

Samsung Galaxy Note 3 NeoPredstavenie nového Galaxy Note 3 Neo sa skutočne blíži a spoločnosť Samsung podľa všetkého už zachytila prvé propagačné fotky tohto telefónu. Nový prírastok do série Note sa však dnes celkom nečakane objavil na stránke istého belgického predajcu, ktorý naň spustil predobjednávky s cenou 599€. Cena produktu je uňho veľmi vysoká, keďže plnohodnotná verzia Note 3 sa dá u nás zohnať už od 500€, respektíve od 15 000 Kč. Žiaľ, predajca nezverejnil dátum zahájenia predaja a tak aj naďalej očakávame, že ho v obchodoch nájdeme až na jar.

Samsung by mal totiž Note 3 Neo predstaviť na konci februára/únoru na veľtrhu MWC v Barcelone. Tam by mal zároveň predstaviť aj nový Galaxy S5 a ďalšie novinky. K ním by mali patriť aj nové Galaxy Gear 2 alebo dokonca úplne nový inteligentný náramok Galaxy Band. Predajca nezverejnil žiadne špecifikácie a tak sa aj naďalej musíme spoliehať na špecifikácie z uniknutého dokumentu.

V ňom sa písalo, že Galaxy Note 3 Neo ponúkne ako prvý na trhu 6-jadrový procesor, ktorému bude sekundovať 2GB RAM a 16GB úložisko s možnosťou rozšírenia o microSD karty. Zásadným rozdielom v porovnaní s klasickým Note 3 je veľkosť displeja. Note 3 Neo je menší a ponúka 5.55″ AMOLED displej s rozlíšením 1280 × 720. Na zadnej strane telefónu nájdeme 8GB fotoaparát a vpredu nájdeme 2-megapixelový fotoaparát. Telefón má byť dokonca hrubší oproti klasickému Note 3. Telefón by mal údajne ponúknuť prostredie MagazineUX, čo však nemôžeme potvrdiť, keďže na oficiálnych fotkách vidíme len zamknutú obrazovku.

Samsung Galaxy Note 3 Neo

Samsung Galaxy Note 3 Neo

Samsung Galaxy Note 3 Neo

Samsung Galaxy Note 3 Neo

Samsung Galaxy Note 3 Neo

*Zdroj: SamMobile

Dnes nejčtenější

.