Zavřít reklamu

 Praha 7. ledna 2014 – Společnost Samsung Electronics Co., Ltd., přední světová společnost v oblasti digitálních médií a digitální konvergence, uzavřela partnerství se společnostmi BMW, Trek Bikes, Kidrobot a 3D Systems a na svém stánku na veletrhu spotřební elektroniky CES 2014 v Las Vegas představila novou GALAXY Experience zónu.

BMW – Samsung GALAXY Gear s BMW i
BMW i3, první plně elektricky poháněný automobil na světě, je vybaven integrovanou SIM kartou, což řidičům umožňuje přístup k vozidlu odkudkoli a kdykoli. Využitím BMW iRemote aplikace mohou řidiči sdílet informace s vozidlem přímo prostřednictvím svého mobilního zařízení a tím využívat funkce, jako například kontrola životnosti baterie, dojezdové vzdálenosti, mohou zkontrolovat, zda jsou okna otevřená či zavřená a nastavit si teplotu ve vozidle na dálku.

 Samsung tak rozšířil využití chytrých telefonů pro řidiče, neboť díky Samsung GALAXY Gear budou mít aktuální informace a přístup ke svému vozidlu vždy při ruce, na svém zápěstí. Pak si mohou jednoduše prohlížet veškeré informace o vozidle na Samsung GALAXY Gear hodinkách.

Samsung Galaxy Gear s aplikací BMW i Remote poskytne uživatelům důležité informace o nabíjení a stavu vozidla, včetně:

  • Stavu nabití baterie a aktuálního dojezdu vozidla BMW i3.
  • Stavu otevřených či zavřených dveří, oken či střešního okna.
  • Požadovaných servisních služeb.

Kromě těchto informací si řidiči před tím, než se usadí do vozidla, mohou nastavit teplotu v interiéru. Navíc mohou aktivovat funkci „Send to car“ (Odeslat do auta) s funkcí S Voice na Samsung GALAXY Gear zařízení a před usednutím do vozidla poslat do navigačního panelu cílovou adresu. Jakmile se řidič usadí, bude vozidlo okamžitě připraveno vyjet.

 Trek Bikes – lepší zábava na kole
Společnosti Samsung se spojila se společností Trek Bikes, výrobcem špičkových kol a prvotřídního cyklistického vybavení, aby společně propojily cyklistické zážitky s výkonnými smartphone technologiemi.

Trek vytvořil dva koncepty kol, aby znázornil hned několik možností pro integraci smartphonu

a samotného kola, jež přináší několik výhod pro cyklisty:

  • Při šlapání na kole se nabíjí Samsung GALAXY Note 3, což umožňuje cyklistům vychutnat si dlouhé vyjížďky na kole, aniž by se museli starat o to, kde si dobijí svůj chytrý telefon.
  • Prostřednictvím Samsung GALAXY Note 3, který se jednoduše namontuje na řídítka nebo Samsung GALAXY Gear hodinek, jež mají jezdci na zápěstí, je možné díky bezdrátovému připojení čidla ke kolu sledovat osobní údaje, jako jsou rychlost či ujetá vzdálenost.

 Kidrobot – Technologie a street art design
Společnosti Samsung a Kidrobot, světový tvůrce a prodejce limitovaných edicí uměleckých hraček, značkového oblečení a lifestylových doplňků, se spojily, aby navrhly jedinečné figurky inspirované mobilními zařízeními Samsung GALAXY. Mobilní technologie se stává stále důležitější platformou pro sebevyjádření, ať už přes mobilní příslušenství, kreativní aplikace, nebo digitální design samotného zařízení.

Instalace společnosti Kidrobot ve stánku Samsung na veletrhu CES 2014 v Las Vegas představuje originální figurku inspirovanou zařízením Samsung GALAXY. Celkem se jedná o tři velké sochy a 500 menších figurek, které budou rozmístěny mezi přístroje Samsung Galaxy a jejich příslušenství.  Návštěvníci si tak mohou v různých formách vychutnat zajímavá a zábavná umělecká díla.

V průběhu prvních tří dnů veletrhu budou světově uznávaní umělci sami přítomni na stánku společnosti Samsung a přímo na místě budou malovat pětinohé figuríny Kidrobot X Samsung.

3D System –3D tisk rychle a jednoduše
Společnost Samsung se stala rovněž partnerem se společností 3D Systems, předního poskytovatele 3D obsahu k tiskovému řešení, aby návštěvníkům CES 2014 společně předvedly možnosti 3D tisku přímo na stánku.

Samsung GALAXY Note zařízení umí jednoduše navrhnout a vytvořit produkt, který se okamžitě dostane do rukou milionům uživatelů. Díky partnerství s 3D Systems je Samsung schopen ukázat naživo, jak snadné to může být pro spotřebitele, aby se jejich tvůrčí proces posunul ještě o krok dále. 3D Systems vyvinul aplikaci, která umožní uživatelům Samsung GALAXY Note navrhnout a vytvořit speciální 3D tištěné mince, které pak mohou být vloženy do speciálně navržených pouzder. Návštěvníci stánku tak mají jedinečnou možnost vytvářet různé předměty na GLAXY Note zařízení a posílat je přímo do 3D tiskárny.

Veškeré podrobnosti, video obsah a fotografie produktů jsou k dispozici na microsite Samsung na http://www.samsungces.com, http://www.samsungmobilepress.com či na mobilních stránkách na http://m.samsungces.com či http://m.samsungmobilepress.com.

Dnes nejčtenější

.