SanDisk A1

Služba Samsung GALAXY Studio Ski Resorts zamierila do Talianska, Švajčiarska a Francúzska

Praha, 3. ledna 2014 – Společnost Samsung Electronics přináší nové zážitky vyznavačům sjezdového lyžování. S nejnovějšími inovacemi v oblasti osobního digitálního životního stylu –  GALAXY Note 3 a GALAXY Gear – se mohou setkat i v nejprestižnějších lyžařských střediscích jako je italská Cortiny d’Ampezzo, švýcarský Sv. Mořic a francouzské Val d’Isere.

V lednu budou moci návštěvníci těchto prestižních lyžařských středisek na svazích a v lyžařských vesnicích využívat služby Samsung GALAXY Studio Ski Resorts. Díky ní si mohou nechat předvést a zapůjčit přístroje GALAXY Note 3 a GALAXY Gear, a navíc tak fanoušci budou mít příležitost komunikovat se špičkovými sportovci při zahajovacích akcích a zasílat povzbudivé vzkazy svým oblíbeným členům týmu GALAXY.

GALAXY Studio Ski Resorts využívá nejmodernější mobilní technologie a poskytuje milovníkům zimních sportů možnost zažít svobodu, kterou nabízí kontakt s přáteli při provozování zimních sportů na horských svazích. Uživatelé mohou uskutečňovat hovory, číst textové zprávy, pořizovat fotografie a sdílet vzrušující okamžiky svého dne, aniž by museli sundat rukavice nebo odložit hůlky.

GALAXY Studio Ski Resorts nabídne v každém středisku celou řadu interaktivních zážitků spočívajících v propojení mobilních komunikací se zimními sporty, a to například:

  • Individuální instruktáž, jejímž cílem je předvést, jak lze GALAXY Note 3 a GALAXY Gear používat k plánování zimní dovolené nebo volnočasových aktivit prostřednictvím aplikací, které umožňují sledovat počasí v reálném čase, volit oblíbené akce, sdílet lokality, fotografie a videa s přáteli a mnoho dalších funkcí.
  • Program „GALAXY to Go“, který uživatelům umožňuje zapůjčit si zařízení na jeden den a vyzkoušet si obě technologie při pobytu v lyžařském středisku.
  • Simulace jízdy na snowboardu, která návštěvníkům umožňuje využít handsfree funkcí, jako jsou S Voice a handsfree volání, a zůstat tak na sjezdovce v bezpečném a efektivním spojení s přáteli.
  • Akce s vybranými členy týmu Samsung GALAXY, včetně úřadující mistryně světa v obřím slalomu Tessy Worleyové a paralympionika Vincenta Gauthier-Manuela, kteří budou ve francouzském Val d’Isere předvádět, jak při tréninku i v běžném životě používají GALAXY Note 3 a GALAXY Gear.
  • „Jsme rádi, že vyznavačům zimních sportů, kteří chtějí svůj čas na svazích využít co nejlépe i pro komunikaci s rodinou a přáteli, můžeme nabídnout tento jedinečný a poutavý zážitek,“ řekl Younghee Lee, výkonný viceprezident pro globální marketing divize IT & Mobile společnosti Samsung Electronics. „Služba GALAXY Studio Ski Resorts vám předvede, jak snadno dokáže kombinace přístrojů GALAXY Note 3 a GALAXY Gear začlenit digitální zážitky do každodenního života. Oba dva jsou nepostradatelnými digitálními společníky pro aktivní lidi, jelikož jim nabízejí bezproblémovou integraci a handsfree funkce, díky nimž je snazší a zábavnější zachytit důležité okamžiky a zůstat ve spojení s ostatním,“ doplnil Younghee Lee.

Diskuze

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zobrazit celou diskuzi
Přispět

Další články

Češi během léta chytrou elektroniku nešetří. Počet případů nehod roste o více než polovinu
Samsung a Panasonic se chtějí zasloužit o rozšíření technologie HDR10+ pro co nejlepší divácký zážitek
ESET objevil novou hrozbu, která se zaměřuje na hráče počítačových her
Vyměňte starý za nový. Přineste jakýkoli telefon a získáte slevu 3 000 Kč na Galaxy S8 nebo S8+
QLED TV
Samsung až o 20 000 Kč zlevnil své špičkové QLED televize
Samsung CFG73 bude exkluzivním herním monitorem pro hru PUBG Invitational na veletrhu Gamescom 2017
Mobil Pohotovost vám nově doručí Galaxy S8 už do 40 minut od objednávky
Konec roamingu v EU se Čechům zamlouvá, ze zahraničí volají a surfují ostošest
První koncert ve VR: Samsung bude živě streamovat koncert skupiny Coldplay ve virtuální realitě
Zařízení připojovaná na veřejnou Wi-Fi mohou ohrožovat firemní data. Samsung Knox vás ale ochrání
Jaký malware ohrožoval v červenci vaše počítače a kde jste na něho mohli narazit?
Zajímáte se o smartphony a mobilní technologie? Mobil Pohotovost hledá do svého týmu právě vás
Nová éra zákaznické péče: Samsung představil online interaktivní službu Live Assistant
EVOLVEO SportLife XS: Odolnost a kvalita se skvělým zvukem
Plná verze Samsung Members je venku. Přináší triky, diagnostiku a benefity pro váš smarphone
Samsung vám nyní ke Galaxy S8 a S8+ dá dárky v hodnotě 3 500 Kč
Mapy.cz vám nově poradí, kde v zahraničí natankovat za nejlepší ceny
QLED
Samsung začíná s prodejem doplňkového příslušenství QLED televizorů. Zákazníci se dočkají designových stojanů i optického kabelu.