SanDisk A1

Pozrite sa na skutočne skvelý koncept Galaxy S5!

http://samsungmagazine.eu/wp-content/uploads/2013/12/samsung_display_4K.pngSamsung Galaxy S5 nám doteraz odhalil iba svoje vnútornosti, lenže ešte stále nevieme, ako si Samsung poradí s jeho dizajnom. Na trhu dnes pritom existujú viaceré telefóny s úžasným dizajnom – príkladom takého telefónu môže byť HTC One alebo iPhone 4, ktorý je podľa mňa ešte aj dnes veľmi nadčasový a krajší, ako novšie modely iPhone. Ak sú správy pravdivé, potom by sme mali očakávať prvý Samsung Galaxy v hliníkovom ohnutom tele. A práve hliníkové ohnuté telo je základným stavebným kameňom nového konceptu, ktorý skutočne vyžaduje pozornosť.

Jedným z najkrajších vizuálnych prvkov na jeho tele je pritom vyryté “S” na zadnej časti zariadenia. Autori konceptu pritom nezabúdajú ani na prvky, o ktorých sa dnes špekuluje, respektíve boli potvrdené. Práve preto sa tu stretávame s 4-megapixelovým predným fotoaparátom s možnosťou nahrávania 1080p videa, ako aj technológiu Iris Scanning. Jedná sa pritom o bezpečnostnú technológiu, ktorá sníma oči používateľov. Na prednej strane nechýba ani štvorica reproduktorov, no hlavnú rolu tu má 5,2-palcový displej s rozlíšením 2560×1600. Zadná strana ponúkne okrem štýlového znaku aj 16-megapixelový fotoaparát, u ktorého Samsung využije technológiu ISOCELL. Samozrejme nebude chýbať ani možnosť nahrávania videa v rozlíšení 4K.

*Zdroj: GalaxyS5info.com

Diskuze

    […] Samsung má údajne menšie problémy s produkciou vlastných AMOLED displejov a nedokáže s nimi kompletne pokryť vývoj očakávaných modelov, medzi ktoré pravdepodobne patrí aj Galaxy S5. Spoločnosť chce zároveň svoje displeje priniesť aj pre širokú verejnosť, čo by chceli docieliť do roku 2015. Riešením je údajné obrátenie sa na taiwanský Sharp a využitie ich panelov. Netreba však nad LTPS-kami od Sharpu pochybovať. Celkovo ide o kvalitné displeje s vysokým počtom pixelov, čo by sa čiastočne mohlo rovnať aj 2K panelom. Isté však je, že AMOLED panel neminie prémiový Galaxy F. […]

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zobrazit celou diskuzi
Přispět