• Smartphone
 • TV/Audio
 • Spotřebiče
 •  
  Galaxy S8 Note 7 Note 8

  Hliníkové telo Galaxy F sa vyrába v Európe, telefón vo Vietname

  | Kategorie:Ostatní
  Diskuze (1)

  Zatiaľ čo nedávne fámy vraveli o tom, že sú informácie o dvoch modeloch Galaxy S5 podvrh, nové správy tvrdia pravý opak. Samsung podľa všetkého naozaj pripravuje dve vlajkové lode, ktoré podľa všetkého ponesú označenia Galaxy S5 a Galaxy F. Kým S5 ponúkne tradičné plastové telo a najnovšie technológie za patričnú cenu, Galaxy F mieri ešte vyššie a bude určený pre tých, ktorým sa plast nepáči. Inými slovami, Galaxy F bude upravená verzia S5 v luxusnejšom, hliníkovom kryte.

  Ako inak, túto správu priniesol kórejský portál ETNews.com, ktorý je pokladaný za veľmi dôveryhodný, pokiaľ ide o informácie týkajúce sa spoločnosti Samsung. Niet sa čomu čudovať, konieckoncov web operuje v tej istej krajine, kde konglomerát Samsung. Zaujímavosťou však je, že práve hliníkový model si vezme čo-to zo starého kontinentu. Hliníkové kryty pre Galaxy F sa podľa ETNews vyrábajú v Európe, odkiaľ putujú do Vietnamu. Tam prebieha výroba finálneho zariadenia, ako aj testovacích prototypov. Prototypy pre zmenu putujú do Indie, kde sa nachádza jedno z kľúčových testovacích stredísk juhokórejskej spoločnosti. Telefón Galaxy F by sa mal na trh dostať spolu s plastovým Galaxy S5, teda v marci/březnu.

  O telefóne toho dnes vieme celkom dosť. Produkt by mal ponúknuť 5,25-palcový displej s rozlíšením 2K, teda 2560×1600 pixelov. Prítomných by malo byť 3 alebo 4GB RAM, pričom vo vnútri sa bude s vysokou pravdepodobnosťou nachádzať 64-bitový procesor, podobne ako je tomu dnes u Apple iPhone 5s. Benchmarky odhalili, že k dispozícii bude 32GB konfigurácia s výkonnejšou verziou Snapdragon 800. Narozdiel od štandardného čipu, tento by mal ponúknuť frekvenciu 2,5GHz a štyri jadrá. Viac o telefóne sa zrejme dozvieme koncom januára/ledna alebo vo februári/únoru.

  *Zdroj: ETNews

  Diskuze

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět
  HighSky - Obchodujte online