Zavřít reklamu

Zanedlouho nás čeká MWC (Mobile World Conference), jež se bude konat již v únoru ve španělské Barceloně, kde Samsung pravděpodobně představí nová zařízení s označením Galaxy Note spolu s prvním smartphonem běžícím na vlastním operačním systému korejské společnosti – na Tizenu. Nyní se ovšem objevily zprávy o tom, že se Samsung chystá na této akci odhalit ještě novou generaci hodinek Galaxy Gear 2 a náramek Galaxy Band.

„Samsung momentálně pracuje na produktu Galaxy Gear 2, jehož vydání se dá jistě očekávat na začátku příštího roku,“ řekl Lee Seung-woo, anatytik IBK Securities. Jiný zdroj prozradil portálu The Korean Herald, že Samsung pracuje na tom, aby Galaxy Gear 2 spatřilo světlo světa už na MWC.

Dalším zařízením, které bude zřejmě odhaleno na MWC se stane Galaxy Band, což je podle dostupných informací inteligentní náramek, který bude kontrolovat zdravotní stav, kondici, puls a tlak jeho uživatele. Tyto informace bohužel nejsou stoprocentně potvrzeny, ale naštěstí nám Samsung dal možnost vidět podobné zařízení v jeho novém videu, čímž se pravdivost zprávy lehce zvyšuje. Prototyp zařízení s ohebným displayem můžete vidět ve videu níže v čase 2:20.

*Zdroj: The Korea Herald

Dnes nejčtenější

.