• Smartphone
 • TV/Audio
 • Spotřebiče
 •  
  Galaxy S8 Note 7 Note 8

  Samsung Galaxy Gear Glass, budúcoročná výzva pre Google Glass?

  | Kategorie:Ostatní
  Diskuze

  Typické vojny medzi technologickými gigantmi spojené s nekonečnými súdnymi spormi jednoznačne spestria aj rok 2014. Novú vlnu výziev spúšťa aj Samsung, ktorý podľa predbežných predpovedí pracuje na koncepte vlastných okuliarov konkurujúcim Google Glass, čo by malo pánov z Google čiastočne znepokojiť. Očakávaný príchod Google Glass je totižto stále v nedohľadne, preto sa treba chopiť situácie a využiť nezabehnutý trh.

  Podľa uznávaného analitika a blogera v tech priemysle, Eldara Murtazina, Samsung plánuje využiť “diery” v trhu a svoju kampaň posunúť od hodiniek po ďalší level, pričom by sa kórejská spoločnosť mala zamerať na rozšírený obchod s okuliarmi. Bolo by však nesprávne obviňovať Samsung z až príliš podozdrivého inšpirovania sa spoločnosťou Google, keďže podľa odhadov by malo ísť očividne o vlastnú, nikým neprebratú verziu pomenovanú ako Samsung Gear Glass.

  Murtazin nedávno na Twitteri odhadol aj dátum príchodu, ktorý predpokladá na obdobie apríl-máj, pričom produkt zavíta pod výrobným menom – Gear Glass. Plány Samsungu však nikto nevie na isto odhadnúť a je otázne, čo sa udeje začiatkom budúceho roka. Aprílu 2014 však patrí najväčšia pozornosť vrámci zahájenia predaja Galaxy S5.

  google-glass

  Diskuze

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět
  HighSky - Obchodujte online