Zavřít reklamu

Samsung si zrejme uvedomil, že ponechať Galaxy Gear ako exkluzívny doplnok pre Galaxy Note 3 bola chyba a práve túto chybu chce napraviť v predvianočnom období. Spoločnosť dnes zverejnila novú reklamu, v ktorej na pódium vstúpi Santa Claus a začne škriatkom prezentovať nový produkt. Behom tohto fiktívneho eventu sa Santa uvíta so škriatkami, začne im prezentovať „ďalšiu veľkú vec“ a následne ukáže onen nový produkt, hodinky Samsung Galaxy Gear.

Pretože reakcie škriatkov spočiatku nevyzerajú veľmi nadšene, Santa ihneď odprezentuje dve funkcie, ktorými Galaxy Gear disponujú. Konkrétne ide o možnosť telefonovania a možnosť fotografovania, čo Santa predvedie na dvojici škriatkov. Fanúšikovia spoločnosti Apple si pre zmenu môžu v určitých častiach reklamy všimnúť miniatúrnu podobnosť v rozprávaní Santu a zosnulého zakladateľa Apple, Steva Jobsa, čo je viditeľné predovšetkým na konci spotu, kde Santa zakončí show slovami „Je to zázrak“. Samotný koniec reklamy je však venovaný zoznamu podporovaných zariadení, ktorých je už päť. Okrem Note 3 a Note 10.1 totiž Samsung začal podporovať Galaxy Gear aj u Galaxy Note II, Galaxy S4 a Galaxy S III.

Hodinky Galaxy Note 3 si mohla vyskúšať aj redakcia nášho sesterského webu Letem světem Applem, venovanému primárne dianiu okolo spoločnosti Apple. Dojmy z testovania Samsung Galaxy Gear si môžete prečítať v článku Otestovali jsme Samsung Galaxy Gear: skutečně usnadní život?

Dnes nejčtenější

.