Zavřít reklamu

Samsung dnes oficiálne potvrdil čísla celosvetových predajov nového zariadenia Galaxy Note 3. Pozoruhodné výsledky pravdepodobne neprekvapili len samotných vývojárov, ale aj širokú verejnosť. Spoločnosti sa v priebehu prvých dvoch mesiacov podarilo prekonať 10 miliónov predaných kusov, pričom čísla stále narastajú.

Aktuálne dostupný Galaxy Note obdržal prívlastok „best selling“ z radu Galaxy polotabletov, keďže prvý Galaxy Note dosiahol 10 miliónov až po 9 mesiacoch a druhej generácii Note modelov sa podarilo úspešné číslo dosiahnúť až po 4 mesiacoch. Avšak Galaxy Note 3 nie je jeden z najrýchlejšie predávajúcich sa zariadení spoločnosti Samsung. Na vrchole rýchlej predajnosti sa stále nachádza Galaxy S4, ktorý 10-kovú hranicu prekonal v priebehu prvého mesiaca.

Z hľadiska dopytu po vlajkovej lodi Samsungu sa najväčší záujem prejavuje v ázijských štátoch, najviac v Číne, kde si uživatelia najviac pochvaľujú prítomnosť dotykového pera S Pen. Okrem klasického Galaxy Note 3 by sme sa vśak už začiatkom budúceho roku mali stretnúť s lacnejším variantom Galaxy Note 3 Lite s LCD displejom a slabším hardvérom.

note-3-colours-f

*Zdroj: SammyHub.com

Dnes nejčtenější

.