• Smartphone
 • TV/Audio
 • Spotřebiče
 •  
  Galaxy S8 Note 7 Note 8

  Vydání Galaxy S5 na jaře a 9 dalších věcí, které lze očekávat

  | Kategorie:Ostatní
  Diskuze

  Vydání nového Galaxy S5 se neúprosně blíží a my ještě ani pořádně nevíme, kdy vlastně vyjde. Ovšem ze zatím nashromážděných informací se povedlo portálu EWEEK.com sestavit, co všechno můžeme od Galaxy S5 očekávat a s čím můžeme počítat.

  1) Datum vydání až na jaře: Únor/február nemusí být nutně měsícem, kdy Galaxy S5 vyjde. Je dosti možné, že se ho dočkáme až ke konci dubna/apríla, vzhledem k vydání Galaxy S4 tento rok koncem dubna nebo vydání Galaxy S3 minulý rok v květnu/máji.

  2) Kovová konstrukce: Dohady se týkaly i toho, že si Samsung vybral Taiwanskou společnost Catcher pro získání kovových krytů a již tento prosinec/december má společnost dodat kolem 20 000 000 dílů.

  3) Rozhodně se nebude jednat o malé zařízení: Nepředpokládejte, že bude Galaxy S5 menší než jeho předchůdce, to ani náhodou. Ale údajně uniklé screeny z výroby nám ukazují zařízení s obrazovkou okolo 5.25 palců, kdežto Galaxy S4 disponovalo pouce 5″ displayem.

  4) Snapdragon nebo Exynos: Jednou slyšíme o tom, že se Galaxy S5 bude pyšnit 64-bitovým Exynos procesorem, jindy zase máme informace o rozhodnutí Samsungu implementovat procesor Snapdragon 800. No, ať do dopadne jakkoliv, bude to rozhodně bomba!

  5) Hromada RAM a zřejmě i baterie s vysokou výdrží: Spekulace mluví o tom, že smartphone bude obsahovat minimálně 3 GB RAM a 4000 mAh baterii. Jeho uživatelé si tedy možná nebudou muset brát na víkendový výlet ani nabíječku.

  6) Zabezpečení bude pravděpodobně patřit mezi nejlepší: Podobně jako Apple, i Samsung zahrne do vymožeností svých zařízení možnost skenování otisků prstů, respektive senzor nebo případně retina scan.

  7) 2K display: Můžeme počítat s tím, že bude Galaxy S5 opatřen obrazovkou s 500 pixely na palec, což nám poskytne pohled překračující krásu 1080p HD obrazovky. Sledování filmů, seriálů nebo televize bude opravdu zážitek!

  8) Android 4.4 KitKat: Nepřekvapivě, není pádný důvod, proč by Galaxy S5 neběžel na nejnovější verzi systému Android a uživatelé alespoň nebudou pozadu s dobou.

  9) Vysoce kvalitní fotoaparát: Je již předpokládáno, že nový smartphone bude disponovat kvalitním fotoaparátem o 16 MPx, přestože ne tak kvalitním jako PureView od Nokie s 41 MPx. Ale co, na fotky z koupelny to stačí, ne?

  10) Bude se prodávat po celém světě: Jelikož Galaxy S5 bude nová vlajková loď Samsungu, nebude zas takovým překvapením že se bude dodávat a prodávat po celém světě. Snad všechny obchody se smartphony Vám ho nabídnou, a tak pro zájemce rozhodně nebude o nejbližší obchod s Galaxy S5 nouze.

  *Zdroj: EWEEK.com

  Diskuze

  Napsat komentář

  Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

  Zobrazit celou diskuzi
  Přispět
  HighSky - Obchodujte online