Zavřít reklamu

Samsung poslední dobou vydává často „Lite“ verze již vydaných zařízení a tato verze nyní zřejmě nemine ani nový Galaxy Tab 3. Po Galaxy Grand Lite přijde na trh zřejmě i Galaxy Tab 3 Lite, který je podle informací serveru SamMobile již ve výrobě a můžeme očekávat jeho vydání kolem druhého týdne v lednu/januári, ikdyž je možné, že se datum ještě změní.

Zatím nejsou žádné informace týkající se specifikací Lite verze tabletu, nýbrž je pravděpodobné, že jeho cena se bude pohybovat kolem 100€, což z něj bude dělat nejlevnější tablet, který kdy Samsung vydal. To by potvrzovalo fakt, že se Samsung začíná zaměřovat na low-end zařízení a hlavně tablety, jelikož Galaxy Tab 3 Lite a Galaxy Grand Lite by se mohly zařadit mezi low-end a mohl by být velkou hrozbou pro čínské výrobce levných, ale relativně výkonných zařízení.

Samsung pravděpodobně vydá v druhém týdnu ledna verzi s Wifi v krémově bílé barvě, o týden později bychom se měli dočkat 3G verze a po ní i barevné varianty „ebenově černá“. Vzhledem k plánované 3G verzi se dá očekávat, se bude jednat o nejvyšší třídu low-end, ale abychom toto mohli potvrdít, musíme počkat na detailní specifikaci od Samsungu.

*Zdroj: SamMobile

Dnes nejčtenější

.