Zavřít reklamu

V dobe, keď väčšina mobilných výrobcov prešla na smartfóny, Samsung nezatratil klasiku a preto sa aj dnes v jeho portfóliu ukrýva zopár tlačítkových telefónov. Príkladom takého telefónu môže byť model S5610, ktorý môže upútať pozornosť moderným vzhľadom. S5610, podobne ako niekoľko ďalších prístrojov, ponúka funkciu prediktívneho textu. Bohužiaľ Samsung pomenoval funkciu inak ako ostatní výrobcovia a miesto klasického označenia T9 ho nájdete pod menom „Prediktívny text“. Kde ho však môžete nájsť? Nápoveda: Určite ho nevypnete v systémových nastaveniach.

Pokiaľ vás táto funkcia ruší a chcete ju vypnúť, musíte vytvoriť novú správu. To môžete učiniť buď vo vrchnej časti obrazovky alebo v ponuke aplikácií, kde vyberiete aplikáciu Správy. Následne musíte vykonať nasledujúce kroky:

  1. Otvorte ponuku Voľby
  2. Navigujte sa nižšie a otvorte ponuku Možnosti písania
  3. Kliknite na možnosť Vypnúť prediktívny text

Kedykoľvek, keď uznáte za vhodné túto funkciu zapnúť, jednoducho otvorte ponuku a kliknite na tlačítko Zapnúť prediktívny text. Návod samozrejme funguje aj u ďalších tlačítkových telefónov od Samsungu, ktorých však už dnes nie je toľko ako smartfónov.

Dnes nejčtenější

.