Zavřít reklamu

Google Photomath

Tato aplikace s umělou inteligencí od společnosti Google pomáhá dětem (i dospělým) s řešení složitých matematických úloh. Aplikace umožňuje uživatelům vyfotit matematické rovnice. Poté spočítá vše potřebné a poskytne odpověď, včetně kroků potřebných k jejímu nalezení. Photomath funguje pro složitější problémy stejně jako pro všednější výpočty. Poskytuje také definice a vysvětlení souvisejících pojmů, takže uživatele při práci vzdělává.

Stažení v Google Play

Adobe Express

Aplikace Adobe Express nově poskytuje uživatelům přístup k umělé inteligenci Firefly společnosti Adobe a jejím chytrým funkcím. Stručně řečeno, aplikace je v podstatě konkurentem Canvy a umožňuje uživatelům vytvářet obsah, jako jsou plakáty a příspěvky na sociální sítě, pomocí spousty nástrojů a šablon. Aplikace je stále v betaverzi, takže mnoho funkcí je zdarma. Stále není jasné, které položky budou uzamčeny za paywallem, až dorazí stabilní verze. Přesto je nyní vhodná doba tuto aplikaci vyzkoušet, pokud máte kompatibilní telefon.

Stažení v Google Play

YouTube Create

Mobilní aplikace YouTube nabízí všechny nástroje, které byste mohli potřebovat pro vaši YouTube tvorbu, včetně ovládacích prvků pro stříhání, funkcí pro slučování videí, vytváření titulků, odstraňování pozadí a spousty hudby, filtrů a efektů. V jádru není aplikace úplným řešením pro editaci videa, ale spíše nástrojem, který vám pomůže rychle nahrát video.

Stažení v Google Play

Weather Today

Weather Today je propracovaná aplikace pro Android, která vám poskytne rozsáhlé a přehledně prezentované informace o počasí. Nabízí širokou škálu funkcí a možností, které uspokojí jak běžné uživatele, tak i ty, kteří se o počasí zajímají podrobněji. Aplikace zobrazuje aktuální počasí, předpověď na dnes a na další dny (až 8 dní), hodinovou předpověď (až na 8 dní) a minutovou předpověď srážek (až na 60 minut). Můžete si zobrazit radarové mapy srážek, oblačnosti, větru a teploty, a také radar Nowcast s 10minutovými kroky. Nechybí ani informace o kvalitě ovzduší a upozornění na nepříznivé počasí.

Stažení v Google Play

HelloHabit

HelloHabit je komplexní platforma pro Android, která vám pomůže sledovat váš život, budovat návyky a dosahovat cílů. Nabízí širokou škálu funkcí, které vám usnadní cestu k úspěchu. Umožní vám zvolit si, nastavit a dodržovat nové návyky, zaznamenávat vaše aktivity, sledovat detailní grafy, statistiky a záznamy a spoustu dalšího.

Stažení v Google Play

Dnes nejčtenější

.