Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Nastal čínský nový rok, rok draka! A právě během tohoto období je díky velkým slevám nákup operačního systému Microsoft Windows a kancelářského balíku MS Office skvělou příležitostí, jak naplno rozvinout svůj potenciál. V rámci výprodeje na čínský lunární nový rok na Godeal24 stojí operační systém Microsoft Windows 10 pouhých 8,25 €, což je méně než 10 % obvyklé ceny! A nejnovější verze operačního systému MS – Windows 11 Prostojí jen 13,25 €! Se silnou podporou operačního systému Windows potřebujete všestranný balík pro zvýšení produktivity – oblíbený Office 2021 Pro Plus je za cenu 25,25 €. Vyberte si výhodný balíček Microsoft Office 2021 Professional Plus 5 PC – třeba 15,05 €/PC! Ať už jej využijete k upgradu svého počítače nebo jako malý dárek, je to výborná volba!

Godeal24 je profesionální prodejce softwaru. Prodává především operační systémy Windows, kancelářský software, software řady IOBIT, Ashampoo a další softwarové kódy, včetně kódů odinstalačních, systémových, bezpečnostních a antivirových počítačových nástrojů. Všechny klíče budou odeslány do 24 hodin od zadání objednávky a nebudou účtovány žádné manipulační poplatky ani poštovné. Stáhněte si software z oficiálních webových stránek a zadáním klíče jej aktivujte. Software, který budete používat, je tedy originální. Tato akce skončí za týden. To, co byste měli udělat nyní, je využít čas k zadání objednávky.

Nakopněte svou produktivitu!

Objevte sílu operačních systémů Windows Professional

Získejte váš cenově zvýhodněný balíček softwarů ještě dnes! (Slevový kód „SGO62„)

Užijte si množstevní slevy na Windows a Office

Až 50% sleva na další Office a Windows! (Slevový kód „SGO50„)

Další nástroje ve slevách

>>> Získejte další softwary

 

Jak zaplatit za licence

1. Přejděte na pokladní stránku, pokračujte jako host (nebo si vytvořte účet) a poté vyplňte „Fakturační údaje“.

2. V dalším kroku vyberte možnost „CWALLETCO“ a klikněte na tlačítko „Pokračovat“.

3. Zkontrolujte svou objednávku a klikněte na tlačítko „Place Order“.

4. Poté přejdete na další stránku a klikněte na „Choose payment methods“.

5. Nakonec můžete k dokončení platby použít službu PayPal.


Na Godeal24 můžete ušetřit spoustu času a peněz díky zvýhodněným licencím Microsoft, ověřenému softwaru pro zabezpečení IT a dalším počítačovým nástrojům. Získejte operační systém Windows a kancelářský balík MS Office za bezkonkurenční cenu. Zažijte bezproblémové nakupování s digitálním doručením Godeal24, které vám zašle software přímo na váš e-mail během několika sekund po nákupu. Navíc díky 98% hodnocení TrustPilot Excellent a odborné technické podpoře 24/7 si můžete být jisti kvalitou kupovaného produktu.

Godeal24 garantuje nepřetržitou odbornou technickou podporu a doživotní poprodejní servis a že produkt můžete bez problémů používat!

Kontakt na Godeal24: service@godeal24.com

Dnes nejčtenější

.