Zavřít reklamu

Pocket Casts

Podporu podcastů nabízí několik streamovacích služeb, například Spotify a Audible, ale pokud hledáte specializovanou aplikaci pro podcasty, je Pocket Casts základem. Díky intuitivnímu uživatelskému rozhraní a funkci řazení do front, která usnadňuje nastavení seznamu pro poslech podcastů, je Pocket Casts ideální pro dlouhé jízdy a zároveň vám uvolní ruce.

Stažení v Google Play

TomTom GO Navigation

Společnost TomTom působí na trhu satelitní navigace od roku 2004, takže je logické, že nabízí navigační řešení i pro operační systém Android. Tento navigační software si můžete vyzkoušet na 30 dní, a to v plné verzi. Pokud se vám líbí, co vidíte, můžete si aktivovat předplatné, nebo využívat bezplatnou variantu TomTom AmiGO.

Stažení v Google Play

Poweramp Music Player

Pokud hledáte spolehlivý hudební přehrávač pro Android Auto, můžete sáhnout po aplikaci Poweramp Music Player, který se těší velké popularitě díky nabídce svých funkcí, přehlednému designu a téměř dokonalému ekvalizéru pro co nejlepší zážitek z poslechu vaší oblíbené hudby.

Stažení v Google Play

Počasí & Radar

Aplikace Počasí & Radar, kterou si mnozí oblíbili na svých smartphonech, je k dispozici také pro Android Auto. Přímo na palubní desce vašeho vozu si tak můžete nechat zobrazit detailní informace o aktuálním počasí, výhled na následující hodiny i dny, nebo třeba mapy s přehlednými radarovými snímky.

Stažení v Google Play

TuneIn

Klasické autorádio vám nevyhovuje – ať už z jakýchkoliv důvodů? Vyzkoušejte aplikaci TuneIn pro AndroidAuto. Najdete zde více než stovku tisíc rádiových stanic z celého světa, živé zpravodajství, sportovní zpravodajství, a samozřejmě také zajímavou hudbu a nejrůznější podcasty.

Stažení v Google Play

Dnes nejčtenější

.