Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Počasí za okny tak trochu působí jako podzim, než-li léto. Zatímco však letní teploty jsou tedy možná již u konce, konec speciálního výprodeje na Godeal24 stále zatím nehrozí! Pokud tedy patříte i vy mezi ty lidi, kteří potřebují upgradovat systém nebo kancelářský balík, jste tu správně. Godeal24 vám může poskytnout originální a doživotně použitelný Windows či Office s parádními slevami. Slev je ale mnohem více. Například Office 2021 stojí po použití kuponu se slevou 62 % 24,25 €. Sada Microsoft Office 2021 je komplexní sada nástrojů pro zvýšení produktivity pro domácí, školní i firemní použití. Získejte vše, co potřebujete k tomu, abyste mohli pracovat jako profesionálové a zvýšit své dovednosti pomocí softwaru sady Microsoft Office. Windows 10 Pro za 7,25 €.

Operační systém je nejdůležitější software, který běží v každém systému. Spravuje prostředky počítače, jako je paměť, zapojené procesy, software a hardware. Aktualizujte tedy svůj systém a užívejte si vynikajících funkcí a zkušeností, které vám systém Windows 10 přináší. Systém Windows 10 lze bezplatně aktualizovat na systém Windows 11. A hlavně buďte bez obav – nízká cena neznamená nízkou kvalitu. Godeal24 má záruku vrácení peněz a profesionální tým zákaznického servisu 7/24, který zajistí, že vaše nakupování bude bezproblémové.

Využijte bezpečné cesty, jak získat aktivační klíče pro Windows 10

Získejte váš cenově zvýhodněný balíček softwarů! (slevový kód “ SGO62„)

Užijte si skvělé množstevní slevy! 

Až 50% slevy na další Windows a Office! (slevový kód “ SGO50„)

>>> Získejte více

Získejte řadu dalších populárních softwarů ve slevách

>>>Získejte více

Jak zaplatit za licence

1. Přejděte na pokladní stránku, pokračujte jako host (nebo si vytvořte účet) a poté vyplňte „Fakturační údaje“.

2. V dalším kroku vyberte možnost „CWALLETCO“ a klikněte na tlačítko „Pokračovat“.

3. Zkontrolujte svou objednávku a klikněte na tlačítko „Place Order“.

4. Poté přejdete na další stránku a klikněte na „Choose payment methods“.

5. Nakonec můžete k dokončení platby použít službu PayPal.


Na Godeal24 můžete ušetřit spoustu času a peněz díky zvýhodněným licencím Microsoft, ověřenému softwaru pro zabezpečení IT a dalším počítačovým nástrojům. Získejte operační systém Windows a kancelářský balík MS Office za bezkonkurenční cenu. Zažijte bezproblémové nakupování s digitálním doručením Godeal24, které vám zašle software přímo na váš e-mail během několika sekund po nákupu. Navíc díky 98% hodnocení TrustPilot Excellent a odborné technické podpoře 24/7 si můžete být jisti kvalitou kupovaného produktu.

Godeal24 garantuje nepřetržitou odbornou technickou podporu a doživotní poprodejní servis a že produkt můžete bez problémů používat!

Kontakt na Godeal24: service@godeal24.com

Dnes nejčtenější

.