Zavřít reklamu

Samsung má řadu vlastních aplikací, které jsou předinstalované na telefonech a tabletech Galaxy. Mnoho z těchto aplikací dostává pravidelné aktualizace prostřednictvím obchodu Galaxy Store, zatímco některé je získávají prostřednictvím obchodu Google Play.

Pro ty, kteří kontrolují aktualizace aplikací pravidelně, může být otravné nejprve otevřít Galaxy Store nebo Google Play a poté přejít do sekce aktualizací, kde se dozvědí, jaké updaty aplikací jsou k dispozici. Pokud patříte mezi ně, máme pro vás jednoduchý trik, jak se můžete rychle dostat k sekci aktualizací obou obchodů přes domovskou obrazovku nebo šuplík aplikací.

Jedním ze způsobů, jak to udělat, je dlouze stisknout ikonu Galaxy Store nebo Google Play v šuplíku aplikací či na domovské obrazovce, čímž vyvoláte nabídku s dalšími možnostmi. Poté již jen stačí klepnout na možnost Aktualizace aplikací (Galaxy Store) či Moje aplikace (Google Play). Tím se dostanete přímo do sekce aktualizací aplikací obou obchodů.

Druhý způsob je ještě rychlejší. Opět dlouze stiskněte ikonu Galaxy Store nebo Google Play v šuplíku aplikací či na domovské obrazovce, ale místo klepnutí na možnost Aktualizace aplikací, resp. Moje aplikace, ji dlouze stiskněte a přetáhněte na libovolné místo na domovské obrazovce.

Dnes nejčtenější

.