Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Koupil jsem s novým S23 Ultra a rovnou nechal v prodejně nalepit. Nejprve mě trochu štvalo viditelné kolečko pro otisk prstu. Po dvou dnech přestaly otisky fungovat. Třetí den nefungoval display, tzn., že nereagoval na dotyk, popř. bylo nutno silně a opakovaně ťuknout. Čtvrtý den mi ta sranda zaplaťpanbu sama spadla. Vyhozenejch 900, – a už nikdy víc!

  Škoda, že Samsung nezůstal u toho, že telefon sám opatřil ochrannou fólií už v rámci baleni. U mého předchozího S21 Ultra fólie vydržela bez nejmenších problémů 2 roky…

  Měl jsem ho dva dny, nefungovala čtečka otisku prstů, druhý den se „odchlipla“ od skla, reklamováno. Byl jsem ten den prý třetí. Vráceny peníze s tím, že je to zatím šmejd a místo ní nalepena fólie invisible shield.

  Když si člověk koupí telefon za 35k, logicky se o něj bojí. Tak jsem se rozhodl zainvestovat a koupil za 2000 Kč sklo, pouzdro a ochranu objektivů PanzerGlass. A je to…je to hrůza. Sklo za 900 Kč se v místě kolečka na otisk prstu odlepuje. Vím, že kroužek je a má být vidět, je ale vidět i textura po odlepování lepidla. Když ho přitisknu, trochu zmizí a za pár desítek minut je to zpět. Navíc po celém obvodu je vidět, kde je sklo přilepené, protože lepidlo není po celém povrchu. Cca 1mm u okraje je sklo již bez lepidla. A je to teda hodně vidět.
  Ochrana objektivů je magnet na otisky prstů. Je neustále špinavé a při každém focení musím myslet na to, abych sklo očistil, jinak jsou fotky a videa v mlze. Sklo, které přímo kryje objektivy je vůči otiskům daleko odolnější.
  A pouzdro? To by nebylo tak špatné, je bytelné a asi telefon reálně při pádu do určité míry ochrání. Dlouhé strany u displeje mají ale vůli a při každém vzetí telefonu do ruky pouzdro o rámeček telefonu mlaská.
  PanzerGlass opravdu nemůžu doporučit a moje zkušenost je ryze negativní. Tohle na prémiovém telefonu prostě nechcete.
  A pokud si jako váš čtenář mohu dovolit trochu konstruktivní kritiky, recenze těchto produktů se ani trochu netváří objektivně a vše je až příliš načichlé oparem „mp.cz“.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.