Zavřít reklamu

Nedávno jsme vás informovali, že telefony Galaxy S23 a Galaxy S23+ budou mít podle všeho v základní variantě 128GB úložiště. Nyní se v éteru objevila informace, že s touto kapacitou vnitřní paměti se budou nabízet jen někde a že obvyklá verze bude ta s dvojnásobným úložištěm.

Podle leakera Ahmeda Qwaidera bude Galaxy S23 a Galaxy S23+ dostupný v paměťových konfiguracích 8+256 GB a 8+512 GB s tím, že „běžnou“ verzí bude první zmíněná. Doplnil, že telefony se budou nabízet i se 128GB úložištěm, podle něj však pouze ve „velmi málo zemích“. Pokud jsou jeho informace správné, šlo by z hlediska vnitřní paměti o výrazné vylepšení, protože základní a „pluskové“ modely minulých vlajkových řad Galaxy S byly obvykle dostupné se 128 a 256 GB a varianty s vyšším úložištěm byly zpravidla vyhrazeny pro nejvyšší model.

Leaker kromě toho uvedl, že nejvyšší model řady Galaxy S23, tedy S23 Ultra, bude dostupný v paměťových verzích 8+256 GB, 12+256 GB, 12+512 GB a 12+1 TB, přičemž tou nejběžnější má být druhá uvedená. I v tomto případě by se jednalo o zlepšení, protože minulé Ultry měly v základní variantě jen 128GB úložiště.

Na řadu Galaxy S23 nebudeme čekat dlouho. Samsung (lépe řečeno jeho kolumbijská pobočka) koncem minulého týdne zveřejnil (patrně nedopatřením), že bude představena začátkem příštího měsíce.

Telefony řady Galaxy S22 koupíte například zde 

Související články

Dnes nejčtenější

.