Zavřít reklamu

Někteří uživatelé se mohou potýkat s problémy ohledně přístupu k Samsung zařízení hned po jeho zakoupení. V takovém případě hraje hlavní roli vestavěný zámek FRP, který na Android zařízeních zamezuje uživatelům v přístupu k zařízení, pouze s výjimkou jeho vlastníka. Pokud jste se v této situaci zasekli, potřebujete použít Samsung FRP bypass tool neboli nástroj, který vám s řešením pomůže. Právě na ten si nyní společně posvítíme.

Jak obejít Google zámek s iToolab UnlockGo za 3 minuty (Android)

Váhali jste někdy nad tím, jak odemknout váš Samsung telefon? V takovém případě je důležité mít po ruce skutečně kvalitní nástroj, bez nějž se jednoduše neobejdete. Právě proto si nyní společně představíme software, který si hravě poradí se všemi těmito záležitostmi.

Proč je UnlockGo (Android) lepší než Android unlocker?

iToolab UnlockGo (Android) je jeden z nejlepších nástrojů pro obejití FRP zámku, který je vůbec k dostání. Uživatelé tak mohou obejít FRP zámek na zařízeních Samsung, a to včetně mobilních telefonů a tabletů. Na rozdíl od generických metod UnlockGo for Android funguje podstatně jednodušeji, kdy vám k obejití zámku stačí pouhých pár kliknutí. Zároveň lze software použít pro okamžité obnovení Samsung zařízení do továrního nastavení, čímž lze odstranit zámek obrazovky, a to včetně PINu, vzoru, hesla, otisku prstu či rozpoznání obličeje.

  • Podle modelu zařízení a verze OS Android mohou uživatelé vybrat, jaký FRP zámek potřebují obejít.
  • Netřeba instalace dalších APK aplikací, UnlockGo funguje jakožto samostatný nástroj.
  • Kompatibilní s různými modely a systémy Android 5-13
  • Více než 99% úspěšnost v obcházení FRP
  • Vhodné pro všechny typy uživatelů, včetně začátečníků, kteří nemají technologické znalosti

Jak obejít Google FRP zámek s UnlockGo

Krok 1: Připojte Samsung zařízení k PC

Stáhněte a nainstalujte iToolab UnlockGo (Android) na váš PC. Následně otevřete aplikaci a vyberte možnost Remove Google Lock (FRP). Poté zvolte tlačítko Start pro pokračování.

itoolab frp 1
Nástroj UnlockGo for Android pro obejití Samsung FRP

Krok 2: Vyberte nové řešení

Klepněte na možnost „All Android versions“. Následně vyberte tlačítko Next pro pokračování.

itoolab frp 3
Metoda pro obejití FRP zámku pouhým kliknutím

Krok 3: Obejděte FRP zámek

Počkejte pár sekund a následně postupujte podle instrukcí na obrazovce. Nyní můžete použít kódy pro přístup ke skrytému diagnostickému menu od Samsungu. To vám následně pomůže s aktivací USB debugging na vašem zařízení.

itoolab frp 5
Obejití Google zámku s tísňovým voláním

Poznámka: Pokud se neukazuje tlačítko pro tísňové volání na uvítací obrazovce, klepněte a zkuste alternativní postup od UnlockGo.

Krok 4: Dokončete odstranění FRP zámku

Jakmile udělíte přístup, potrvá pár minut, než dojde k dokončení verifikace Googlu účtu. Poté se zařízení restartuje a dojde k odstranění FRP zámku.

itoolab frp 7
Zrušený zámek Samsung FRP

Rychlejší způsob pro odemčení Samsung telefonů a tabletů

Odstranění zámku obrazovku jediným kliknutím

Nyní už uživatelé nemusí postupovat podle složitého procesu pro odemčení Samsung telefonů. iToolab totiž přináší novou funkci pro odstranění zámku obrazovky i bez hesla, a to pouhým kliknutím. Tento proces tak zabere pouze pár sekund a je vhodný doslova pro každého, dokonce i pro úplné nováčky. Funkce je dostupná na většinu Android verzí, včetně Android 12. Jelikož je tento postup tak efektivní, uživatelé mohou odebrat zámek obrazovky bez zbytečného plýtvání časem.

Jak obejít zámek obrazovky Samsung

Krok 1: Jakmile nainstalujete iToolab UnlockGo (Android), připojte Samsung telefon k PC. Otevřete aplikaci a vyberte možnost „One-click remove screen locks from Sansung“.

Odemkněte Samsung telefon bez hesla
Odemkněte Samsung telefon bez hesla

Krok 2: Přečtěte si důležité informace na obrazovce. Hned poté stačí kliknout na tlačítko Unlock a postupovat dál.

Připojte a odemkněte uzamčený Samsung telefon
Připojte a odemkněte uzamčený Samsung telefon

Krok 3: Po pár sekundách se zařízení restartuje a software zobrazí okno se zprávou, která informuje o úspěšném odebrání zámku obrazovky.

Zrušte Samsung zámek obrazovky
Zrušte Samsung zámek obrazovky

Nejlepší pro firmy a organizace

Jedná se o perfektní řešení pro firmy, organizace a samostatné uživatele, kteří navíc mají po celou dobu k dispozici zákaznickou podporu a pravidelné aktualizace. Jedná se o skvělý nástroj pro formátování hned několika Samsung zařízení najednou. Díky tomu můžete parádně ušetřit obrovské množství času, který byste jinak ztratili nastavováním Android zařízení.

Lze přizpůsobit byznys plán?

Přizpůsobené plány hrají důležitou roli pro usnadnění samotného používání pro uživatele. Firmy si proto mohou svůj plán přizpůsobit svým požadavkům. iToolab UnlockGo lze přizpůsobit podle toho, kolik máte ve firmě zařízení. Ještě před přihlášením se ke službě iToolab si uživatelé mohou vše vyzkoušet v rámci bezplatné zkušební verze a zjistit, zdali jim řešení vůbec vyhovuje. Jakmile zkušební verze skončí, uživatelé si ji mohou prodloužit přechodem na plnou verzi, nebo produkt zcela opustit.

Samsung FRP Bypass je rychlý a důležitý

FRP zámek je funkce, kterou přinesl Google jakožto další vrstvu pro ochranu zabezpečení a soukromí na Android zařízeních.

Proč potřebujeme obejít FRP zámek?

1. Před prodejem Samsung zařízení

Pokud se rozhodnete pro prodej telefonu, je důležité jej obnovit do továrního nastavení a odstranit veškerá osobní data. Právě proto je důležité zařízení takzvaně resetovat.

2. Při koupi použitého Samsung zařízení

Jakmile koupíte použitý telefon, může být stále autorizován svému původnímu majiteli. Pro získání plného přístupu je nutné zrušit FRP zámek a prakticky jej tedy obejít.

3. Vykupování telefonů a následný přeprodej

Pokud je součástí vašeho podnikání odkup a následný prodej použitých telefonů, je nesmírně nutné, abyste každé zařízení resetovali a odstranili z něj veškerá hesla. Po koupi by zákazníci měli mít plný přístup k zařízení, aby jej mohli úplně normálně používat bez jakýchkoliv nutností změny nastavení či odstranění Google FRP zámku.

Jak odebrat Google účet před aktivací FRP zámku

Stejně jako v případě odebrání Samsung účtu ze zařízení je možné odebrat i Google účet. Stačí v takovém případě postupovat podle následujících kroků.

Odeberte Google účet a vyhněte se aktivaci FRP zámku
Odeberte Google účet a vyhněte se aktivaci FRP zámku

Krok 1: Běžte do Nastavení a vyhledejte účty a zálohování.

Krok 2: Klepněte na možnost Manage accounts a vyberte váš Google účet, který chcete odebrat.

Krok 3: Následně vyberte možnost Remove account a vaši volbu opětovným stlačením potvrďte.

Krok 4: Pokud je aktivní funkce pro ochranu Google zařízení, je nutné potvrdit identitu přihlášením se k danému Googlu účtu, respektive zadáním hesla.

Pokud budete postupovat podle těchto kroků, můžete se zcela vyhnout aktivaci Samsung FRP zámku.

Shrnutí

FRP zajišťuje bezpečí pro data uživatele, aby se k nim nedostala žádná neoprávněná osoba. V případě obejití FRP zámku proto doporučujeme použít specializovaný software iToolab UnlockGo (Android). Ten totiž nabízí mnoho funkcí, o kterých jsme se zmínili výše, přičemž zároveň je k dostání v plně přizpůsobitelném plánu dle vašich potřeb. Pokud tedy potřebujete obejít FRP zámek na vašem zařízení, můžeme vám UnlockGo doporučit.

Související články

Dnes nejčtenější

.