Zavřít reklamu

Prosinec je tu a řadu hor konečně pokryla řádná sněhová pokrývka. Pokud se tento nebo kterýkoliv jiný víkend chystáte vyrazit na svah, možná se vám bude hodit naše dnešní nabídka tipů na aplikace pro lyžaře.

iSki Czech

Pokud se chystáte vyrazit na tuzemské svahy, možná využijete aplikaci s názvem iSki Czech. Kromě toho, že nabízí záběry z webkamer z řady lyžařských středisek spolu s aktuálními informacemi, umí také zaznamenat vaši pohybovou aktivitu na svahu, nabízí funkci GPS trackeru a spoustu dalšího.

Stažení v Google Play

Skiresort.info: ski & weather

V aplikaci s názvem Skiresort.info: ski & weather najdete informace hned z několika tisíc lyžařských středisek z celého světa. Skiresort.info nabízí podrobné mapy sjezdovek, záběry z webových kamer, ale také důležité informace o provozu, sjezdovkách, vlecích a skipasech a spoustu dalšího, bez čeho se na horách zkrátka neobejdete.

Stažení v Google Play

OnTheSnow

Platforma OnTheSnow se mezi lyžaři těší velké oblibě. V příslušné mobilní aplikaci najdete informace z více než 2 tisíc lyžařských středisek po celém světě. Mezi další funkce, které OnTheSnow nabízí, patří sněhové zpravodajství, informace od lyžařů z první ruky přímo ze sjezdovek, údaje o počasí a spoustu dalšího.

Stažení v Google Play

SnowReporter

Pokud nedáte dopustit na zpravodajství od ostatních lyžařů, případně se rádi o své poznatky ze svahu dělíte s ostatními, doporučujeme vám aplikaci s názvem SnowReporter. Najdete zde také informace o počasí, stavu sněhové pokrývky, nebo třeba údaje o tom, kde se nachází nejbližší lyžařské středisko.

Stažení v Google Play

Bergfex

Aplikace Bergfex nabízí komplexní zpravodajství a informace z populárních lyžařských středisek nejen u nás, ale také v Rakousku, Švýcarsku, Itálii, Francii, Německu, Polsku, Slovensku nebo třeba Chorvatsku. Najdete zde také předpověď počasí, záběry z webových kamer, lyžařské mapy nebo třeba aktuální informace o možnostech a podmínkách ubytování.

Stažení v Google Play

Související články

Dnes nejčtenější

.