Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  S23 je za dveřmi, tak uvidíme s čím Samsung přijde. Cashbacky a akce jsou super, ale vždy je to tam nastavené tak, že mě to neosloví, třeba S22 + menší verze hodinek, proč tam není větší? Nebo hodinky, tuším GW 5, ale sluchátka opět stará verze? Nikdy tam není to nejlepší spolu….
  Ale i tak je cena oproti Apple více, než skvělá a produkty si hodnotu drží, narozdíl od Apple!
  Spolupracovník kupoval iPhone 12 PRO 256 + pojištění, skoro 40K a nyní po 2 letech prodává za 15K a ani za to, to nikdo nechce! Já kupoval Galaxy S21 s cashbackama za 14K a letos jsem odprodal za 12K, takže SUPER. To a samé hodinky, spolupracovník měl AW 7 45mm ocel LTE, cena 25K, nyní prodával a víc jak 8 mu za to nikdo nedal!!! Já měl GW4 v akci za 4500Kč, nyní prodány za 3200Kč.
  Takže pokud člověk chce to nejlepší, tak za mě je to Samsung, nebo Pixel. To nejlepší a cenu si to drží a nevykrvácíte.
  btw: A to ani nezmiňuji, že kolega v „APPLE horečce“ si koupil i MB Pro 8/256 a po půl roce musel „upgradovat“, tj prodat starý MBP a koupit nový, protože si tam RAM, ani SSD nevymění. Celé ho to přišlo přes 100K ročně, já jsem s daleko funkčními, kvalitnějšími a o minimálně3tinu levnějšími věcmi spokojený. Takže za 10 let, bude mít kolega víc jak přes milion za Apple krámy v háji a akorát z toho má nervy… 😀 Takovým se musím smát, hlavně, že musí flexit z jabkem 😀

  Já třeba nemám iPhone od „flexení“, ale proto, že mi skvěle funguje a je to výborný nástroj v rámci celého Apple ekosystému. Konkurence s tako funkčním a propracovaným ekosystémem neexistuje, není jiná možnost. Na iPhone 14 Pro Max jsem přecházel z Samsungu S22 Ultra. Ano, cena je o dost vyšší než u Samsungu (když zohledním různé cashbacky atd …), ale taky funguje naprosto, ale naprosto jinak. Mobil používám dost často na focení objektů v pohybu a u iPhonu mi vyjde drtivá většina fotek, u Samsungu je drtivá většina fotek totální mazanice, protože oproti iPhonu má strašně dlouhou dobu závěrky. A takhle bych mohl pokračovat ještě na několik stran. Mimo to, pokud bych chtěl prodat rok starý 14PM, tratím na tom pár tisícovek. Mimo to ten Samsung během toho ročního cyklu je schopný zlevnit sám o 30-40%. A pak chtěj takový telefon prodávat. Ultru jsem kupoval za 35 tis. Kč v 256GB variantě. Nyní se prodává kolem 24 tis. Kč (akce výkup + cashback), reálně jsem ten telefon na bazaru nebyl schopný prodat za 17 tis. Kč ve stavu nového. Na telefonu jsem za pouhý půl rok tratil více jak 50%. U iPhonu bych za tu dobu tratil nanejvýš 20%.

  Ano, i tak je to proti iPhonu nebo Pixelu naprosto nesmyslně dlouhá uzávěrka. Samsung telefony fotí sice fajn, ale výhradně statické objekty.

  to o „flexeni“ muze napadnou jen socku. V mem okoli jsou lidi, co bezne vydelaji 10 000 € mesicne a neverim, ze jediny z nich ma potrebu frajerit necim tak obycejmy, jako je mobil. Vsechny tve argumenty jsou jen obhajoba toho, ze jsi bridil, ktery nema 30tis na iPhone. To necham za 3 noci v trosku lepsim hotelu.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.