Zavřít reklamu

Samsung oznámil, že přináší funkci Voice Focus na více telefonů střední třídy. Tato funkce debutovala letos v březnu na smartphonu Galaxy F23 5G a o měsíc později se rozšířila na modely Galaxy M33 5G a Galaxy M53 5G. Nyní se dostává na telefony řady Galaxy A.

Funkci Voice Focus korejský obr přináší spolu s aktualizací One UI 5.0 na telefony Galaxy A33 5G, Galaxy A53 5G a Galaxy A73 5G. Funkce zvyšuje kvalitu hlasu během hovorů na obou koncích, takže zvuk je pro volajícího i posluchače čistší. Toho dosahuje tím, že filtruje zvuk na pozadí a zvyšuje hlasové frekvence. Skvělé je na ní to, že funguje i s populárními aplikacemi pro videokomunikaci a hlasové hovory, jako je Google Meet, Microsoft Teams, WhatsApp a Zoom.

Funkci momentálně dostávají uživatelé Galaxy A33 5G, Galaxy A53 5G a Galaxy A73 5G v Indii. Kdy se jí dočkají další trhy, v tuto chvíli není známo. V budoucnu by ji mohlo dostat ještě více telefonů střední třídy.

Samsung slíbil, že aktualizaci se stabilní verzí z Androidu 13 vycházející nadstavby One UI 5.0 na zmíněné telefony řady Galaxy A vydá v prosinci, učinil tak však již tento měsíc. Tento týden se nechal slyšet, že doufá, že zavádění Androidu 13/One UI 5.0 dokončí do konce letošního roku.

Telefony Samsungu koupíte například zde

Dnes nejčtenější

.