Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Řešení opět k prdu,když se vypnou i notifikace, to je pak AoD jaksi k ničemu. Navíc možnostmi nastavení se na Samsung ani omylem nechytá.

  Asi tak, holt Apple za každou cenu musí neustále vykrádat a kopírovat ostatní. Což mě je tedy úplně fuk, kdyby to totiž alespoň udělal pořádně. Ne, Apple vezme nějaké funkce z Androidu, zkopíruje je, ale už je neudělá tak skvělé, jak jsou na androidu, pouze je zkryp-lí, jsou tak polofunkční, viz widgety. Na Androidu paráda a spousta možností, na Apple jakoby násilím naroubované na ten jejich „firmware“, kterému říkají iOS 😀 a nic moc s widgetama neuděláte.
  Jediná výhoda Apple proti Androidu (a taky kvůli čemu jsem na Apple přešel) byli aktualizace, ale to se v posledních letech změnilo a Android nabízí taky alespoň ty 3-4 roky. No, popravdě mě stačí velké verze tak 2 roky, déle telefon nechci, je pro mě už zastaralý, chci pořád nějakou novinku…. Proto bude můj příští tel. opět návrat k Androidu a vypadá to pravděpodobně na Samsung, nebo Pixel, oba se dají krásně DEGOOGLOVAT.
  Android je svoboda, Apple je diktatura, jak komouši, nebo fašisti, nebo nějaká sekta… 🙁

  Opravdu se vypnou notifikace ale widgety zůstanou svítit? To je nejaka chyba ne ? Nemělo by to být spíše obráceně ? Snad to ještě promyslí kluci

  Lol, AoD mam nonstop zapnute s stejne jsem s vydrzi baterky na skoro dvou dnech (14 Pro Max). Sorry, ale o tom si muze Samsung nechat jen znat. Je spousta veci, ktere me po prechodu z Androidu docela drazdi (naoriklad rychlost nebujeni), ale s AoD a vydrzi baterky fakt nemam jediny problem. Prijde mi to hezci a stejne funkcni jako na Androidu.

  Z Androidu na Apple? Tak upřímnou soustrast, Apple jsem používal vždy nejnovější, dostávali jsme je ve firmě… Konečně teď dostáváme Samsungy a je to jak z pekla přijít do ráje!!! Máme Galaxy S22 Ultra, 512GB a jedním slovem SKVĚLÉ. Oproto tomu jsou i nové iPhony 14 PRO MAX jak hračky pro děti s infantilním omezeným systémem.
  btw: Co se týká jakéhosi „apple ekosystému“, tak to je k smíchu, normální uživatel to má již roky na Androidu a Windows, nebo Linuxu taky, jen si to musí umět pořešit, holt to není systém pro technické negramoty.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.