Zavřít reklamu

Počasí venku je sice již o něco chladnější, na mnoha místech to ale zatím nevypadá, že bychom se v dohledné době mohli dočkat sněhové nadílky, a už vůbec ne ledu. To ale neznamená, že byste si zimní radovánky nemohli užít alespoň na displeji vašeho smartphonu. Které hry s tematikou zimních sportů si můžete zahrát o tomto víkendu?

Tip: Pokud jste zapálenými hráči videoher, určitě byste si neměli nechat ujít skvělý obsah na magazínu GamesMag.cz.

Winter Sports Mania

Pokud hledáte hru, která obsáhne co možná nejvíce zimních sportů, můžete sáhnout po Winter Sports Mania. Užijete si zde skoky na lyžích, bobování, rychlobruslení, snowboarding a spoustu dalších populárních zimních disciplín. V kolika z nich dokážete vybojovat mediale?

Stažení v Google Play

Snowboard Party

Název této hry hovoří sám za sebe – dosytosti si zde užijete jízdu na snowboardu a také pořádnou zábavu. Na více než dvou desítek unikátních tras si můžete vyzkoušet a natrénovat všechny možné triky, a snažit se zde posbírat co možná nejvyšší počet bodů. Připravte se na prudké sjezdy, zábavné překážky a nekonečnou dobrodružnou jízdu zasněženou krajinou.

Stažení v Google Play

Grand Mountain Adventure

Pokud spíše než snowboardingu holdujete sjezdovému lyžování – byť třeba jen na displeji vašeho smartphonu – můžete si zahrát hru s názvem Grand Mountain Adventure. Čeká vás dokonalý zážitek v podobě plynulé jízdy otevřenou krajinou, na slalomové trati, nebo třeba riskantní jízda mezi skálami. Je jen na vás, jakému terénu dáte přednost a jak si užijete jízdu.

Stažení v Google Play

Dnes nejčtenější

.