Zavřít reklamu

Samsung nejde cestou proprietárního řešení jako Apple Watch nebo Pixel Watch a nabízí klasické rozteče nožek pro klasické velikosti řemínků. Můžete tedy použít jakékoli běžné s tím, že si je vyměníte snadno i sami. Koukejte ale po stejném řešení, jaké má váš stávající řemínek (Quick Release), abyste nemuseli používat speciální nástroje, jako je vystěžejkovač.

FIXED Silicone Strap Universal

Řemínek FIXED dokonale změní vzhled vašich chytrých hodinek. Řemínek je velice pohodlný a kompatibilní s modelovými řadami Galaxy Watch 3 a novější stejně jako Galaxy Watch Active. K dispozici je v černé, červené, modré a růžové barvě, takže si vybere skutečně každý. Navíc pokud to nevíte, FIXED je česká značka, takže koupí podpoříte i tuzemského výrobce. Cena je 249 Kč.

FIXED Silicone Strap Universal

Eternico Elegance Milanese universal Quick Release

Oživte vzhled svých chytrých hodinek a pořiďte si univerzální řemínek Eternico Elegance Milanese v originálním provedení milánského tahu. Tento řemínek je kompatibilní se všemi hodinkami, které mají 20mm rychloupínací stěžejku jako např. Samsung, Huawei, Garmin a další. Eternico Elegance Milanese je vyrobený z nerezové oceli, která zajišťuje, že se příjemně nosí a elegantně doplní váš každodenní outfit. Jeho cena je 349 Kč.

Eternico Elegance Milanese universal Quick Release koupíte zde

Samsung Hybridní kožený řemínek

Pokud nechcete žádné experimenty s neznámými značkami, a pokud chcete mít jistotu, že je řemen přesně určen právě pro vaše hodinky, je zde řešení Samsungu. Tento řemínek skvěle doplní vzhled vašich chytrých hodinek, přičemž černá barva vám umožní řemínek sladit s jakýmkoli outfitem nebo vkusem či aktuální náladou. Vybrat si můžete dokonce i celkovou délku. Cena startuje na 829 Kč.

Samsung Hybridní kožený řemínek koupíte zde

Samsung Textilní řemínek

Vyjma hybridního řemínku společnosti Samsung můžete sáhnout i po tom textilním (nylonovém), který se jasně hodí pro všechny vaše sportovní aktivity. Je snadno omyvatelný a především se s ním vyhnete i alergické reakce pokožky. Seženete jej také hned v několika barevných kombinacích, vyjma černé je k dispozici i šedá, světle modrá a červená. Cena startuje na 589 Kč.

Samsung Textilní řemínek koupíte zde

Samsung Sportovní řemínek Extreme

Společnost Samsung nabízí i vyloženě sportovní řešení silikonového řemenu, které zcela přesně padne nejen vašim hodinkám, ale také vaší ruce. Díky perforaci bude tak kůže patřičně odvětrávána a dva kolíky na sponě zajistí přesné ustavení hodinek tak, aby ideálně měřily všechny tělesné hodnoty během vaší aktivity. K tomu si můžete vybírat i z více barev a velikostí. Cena je 649 Kč.

Samsung Sportovní řemínek Extreme koupíte zde

Samsung Milánský Tah

Dopřejte svým hodinkám elegantní vzhled díky kovovému řemínku, který je vyroben z jemných kovových oček, která tvoří pevnou a přiléhavou texturu. Pásek dokonale padne, je příjemný na dotek a vypadá skvěle. Řemínek snadno nasadíte díky zakulaceným koncovkám a zapínání na klasickou sponu s háčkem, hodinky pevně a spolehlivě drží na ruce. Jeho cena je 1 190 Kč a pochází přímo z dílny Samsungu

Milan

Samsung Milánský Tah koupíte zde

Ochranné sklo pro chytré hodinky Samsung Galaxy Watch 4 Classic 

Pokud ještě vlastníte Galaxy Watch4 Classic, jistě se hodí chránit jejich displej odolným sklem, protože safír používají až novější generace. Sklo čtyřek je sice částečně kryto otočnou lunetou, to ale neznamená, že je nerozbitné. Obrazovka dotykového zařízení se dá i skrz opatrnost a pozornost nečekaně poškrábat, stačí jej akorát nechtěně upustit. K prevenci podobných případů je určeno právě tvrzené sklo FIXED v ceně 289 Kč, kdy v balení najdete hned dva kusy.

Ochranné sklo pro chytré hodinky Samsung Galaxy Watch 4 Classic koupíte zde

Tvrzené sklo PanzerGlass, Samsung Galaxy Watch5 Pro

Ochranná skla PanzerGlass s 24 měsíčním programem rozšířené garance jsou silná 0,4 mm a zabraňují rozbití či poškrábání ciferníku chytrých hodinek. Vyznačují se vysokou citlivostí dotyku, snadnou instalací, vrstvou lepidla po celé ploše a díky tomu nabízejí několikanásobně vyšší ochranu. Cena je 499 Kč.

Tvrzené sklo PanzerGlass, Samsung Galaxy Watch5 Pro koupíte zde

Samsung Bezdrátová nabíječka pro Galaxy Watch

Bezdrátová nabíječka Samsung je speciálně stvořená pro chytré hodinky Samsung Galaxy Watch Active 2/Watch4/Watch4 Classic.Hodinky přitom dobije rychle a pohodlně, a to již za 1,5 hodinu. Opatřená je integrovaným magnetem, díky němuž hodinky stačí na nabíječku pouze položit. S ohledem na své kompaktní rozměry je vhodná i na cesty.

Samsung Bezdrátová nabíječka pro Galaxy Watch 

Samsung Wireless Charger Trio

S prostorem pro tři zařízení najednou, chytré hodinky a dva telefony nebo chytré hodinky, sluchátka a telefon, můžete svůj ekosystém zapnout najednou. Až bude váš den končit, položte svá zařízení na jedno místo, abyste byli připraveni na zítřek. Díky vyhrazenému místu pro hodinky Galaxy můžete své hodinky nabíjet maximálně pohodlně. A nalevo můžete nabíjet telefon, Galaxy Buds nebo další příslušenství. Cena je 1 590 Kč.

Samsung Wireless Charger Trio koupíte zde

Související články

Dnes nejčtenější

.