Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Píše redaktůrek, co dosud bydlí snad u maminky a bere si světovou značku jménem Samsung do huby. Apple možná slíže smetanu a upřímně bych si skládací iPhone koupil, nicméně si dost dobře uvědomuji, že tu černou práci s vývojem a následným uvedením na trh, udělal korejec. A ten se nakonec bude smát stejně, protože do modly zdejších hipsterů a mileniálů (redaktory vás nazvat nelze), dodá většinu komponentů.

  Větší blbost jsem ještě nečetl a navíc kdo ti dal právo se do redaktora navážet ty hňupe? Sám lezeš mámě pod sukně využíváš mamahotel s budeš kritizovaz…vypadni, zavři za sebou a už se nevracej NULO!!!

  Martin nebuď vulgárny ty tupý kkt. Redaktor berie ako pozitívum odstránenie jacka a absencia nabíjačky.. čo iné si taký človek zaslúži? Jméno má pravdu, či to s ovečkovským myslením pochopíš alebo nie.. epl okopíruje raz aj ohýbací fón ale aj tak mu väčšinu dodá vami nenávidený Samsung. A s rečami epl je inovujúca firma alebo že aj keď niečo nevydá prvý, ale bude to dokonalé si strč tam kam slnko nesvieti. Otvor si oči

  A opravdu někdo něco takového reálně chce? K čemu to je reálně dobré, kromě toho, že je to technická zajímavost?

  nevím, jak jsou na tom s názorem ostatní, ale recyklovat v dnešní době Véčko, mi přijde jako úplný nesmysl.. ten ohyb na displeji je proste strašně rušivý a kazí to finální dojem z „prémiového“ telefonu

  … ten ohyb displeje je úplně v pohodě a při používání telefonu jej vůbec nevidíte. Jediné, co je trochu „cítit“, je při přejetí prstem prostě cítíte, že tam je, ale to je „úplné nic“. Až skládací telefonu budete opravdu mít v běžném použití a nejen v prodejně Samsung na 3s „zkoušku“, tak můžete hodnotit. 🙂

  Měla jsem taky iP 13 mini a výřez mě děsně sr*al každý den!!! U videí u her, prostě VŠUDE PŘEKÁŽÍ! Proto jsem si koupila Samsung a líbilo se mi Včko. Nejlepší telefon EVER!!! Kam se hrabou iPhony s tou jejich hrůzou a i to, že to nezměnili, jen přejmenovali a nechali je trapas! Jsem ráda za Samsung, Apple ho nikdy nedohoní, nemá na něj koule! Navíc skvěle funguje, nesekáse, nelaguje, jak iPhone a funguje s Windowsama skvěle!
  Běž Martine otravovat na Applí fórum, tady na tvoje hejty nejsme zvědaví. Nevím, proč někdo, kdo nesnáší Samsung, nebo Android leze na stránky Samsungu, androidu, to my androiďáci neděláme, abychom někam lezli, jen abychom mohli hejtit!!! Apple uživatelé jsou vážně nemocní zakomplexovaní lidé.

  „odstranění 3,5mm jack konektoru, stejně jako absenci nabíječky v balení telefonů“ udělal Apple jen a jen kvůli prachům a nenažranosti, nic jiného v tom nebylo! Potřeboval, aby se jeho bezdrátové sluchátka prodávali a takhle šikovně iOvce donutil ke koupi…. a pár kaček za absenci nabíječky se mu taky hodilo.
  Skládací telefon bych nikdy NIKDY nechtěl a to ani zadarmo! Ať už od Samsungu, nebo od Apple, koncept se mi nelíbí.
  btw: Jak tady někdo píše, že mu nevadí výřez, tak ten mě u Apple totálně se*e!!!! A neschopný Apple přijde opět po 5ti letech s výřezem (jen ořízlým zezhora o pár PX a přejmenovaným) a iOvce se můžou z toho pos*at….
  Jsem u Apple teď cca 5 let, ale díky jeho neschopnosti asi přejdu zpět na Android, protože se nenechám dál cca 5 let krmit „přejmenovaným výřezem“….

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.