Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Stotoznujem sa z predchadzajucim komentarom. Android nevysi na snurke od gati Samsungu. Programoval som v Androide, vlastnil som Samsungy a presiel k Pixelom. Je to ina liga. Detaily rozoberat nejdem. Kto skusi Pixel, nebude lutovat

  1. Souhlasím s prvním příspěvkem
  2. Kdo čekal že tady na stránkách Samsungu najde reklamu na Pixely tak není normální.
  3. Pixel je super ale taky na svoje mouchy. Tupý modem tak že na slabším signálu je to tragédie. Měl jsem 3 a 5 a vím o čem mluvím. Problémy s displejem, a u 3-ky prasklé kricí sklíčko fotoaparátu – výročnú vada. A nemluvě o politice googlu. Podpora 5G v CZ neexistuje.

  Tak to jsou slušný kecy😂😂 jako kdyby někdo záviděl Pixelu foťáky a čistý android.. Právě se rozhoduji jestli prejit ze stařičkeho Xiaomi mi9 na Samsung nebo Pixel 7 a bude to určitě Pixel 7.. Pixel ma funkce o kterych si může Samsung jen nechat zdát + poměr cena/výkon je taky úplně jinde. Nebreč autore článku

  Tak za mě to bude asi Samsung S23, protože má v 6″ těle 3 fotoaparáty! Musel bych koupit Pixel 7 PRO a ten už je dost lopatoidní! Navíc nefunkčnost 5G v ČR, a jiné menší problémy. Jako narovinu, 5G bych oželel, kdyby měl Pixel v základní 7mičce 3 čočky a 120Hz….

  Zajímala mne objektivní recenze, srovnání, pak ale mrknu na autora článku. Obecně platí, že samochvála smrdí. Ikdyby dotyčný mluvil pravdu, vždycky ta jeho slova nebudou mít váhu, kvůli tomu že se k tomu vůbec on sám vyjadřuje. Napadá mě hned několik přísloví tady k tomu…

  Potřeboval bych radu. Chtěl bych přejít z rozbityho Sony telefonu na nový. A rozhodují se mezi Pixelem 7 Pro nebo Samsung S22.
  U Pixelu mě nejvíc dostalo že prý neumí ani naše české Lte a že je pomalejší než dnešní vlajky. Ale nehraju na mobilu nic náročnýho tak výkon bych oželel. Ale hlavně co potřebují vědět zda tam jde aspoň Lte když už ne G5 (recenze se o tom nezmiňují) . Případně díky

  (Píši na 7 Pro tuto odpověď) LTE běží a signál i rychlost je velmi dobrá (předtím jsem měl Galaxy S10). Zároveň telefon nemá nejlepší výkon na hry, ale běh systému a běžných aplikací je nepřekonatelně rychlý, spolu s animacemi, které jsou úžasné.

  Když už se autor pustil do „analýzy trhu“, mohl taky zmínit, že Pixel 7 je určený k prodeji jen v malém počtu zemí, celkem sedmnácti. Což je u Googlu zároveň dosavadní rekord. Proto třeba u nás nebo v Číně nenarazíte na lokální marketing, do většiny států jsou pixely dováženy přímo prodejci, samozřejmě s přirážkou. Cílová skupina zákazníků je taky úplně jiná – pixely spadají pouze do vyšší střední až vyšší třídy. Samsung cílí na všechny a všude.
  Tvrzení, že telefony od Googlu mají čistý systém bez nástaveb, mi pak už zní jako úmyslná lež, protože si nedokážu představit, že by odborník na chytré telefony nikdy neslyšel o Pixel Launcheru.
  Autor taky pasuje Samsung (více-méně zaslouženě) do role tahouna androidích inovací. Ale elegantně mlčí o faktu, že uživatelé čekají na novou verzi systému někdy i rok od vydání.

  Někdo tu nepochopil podstatu zařízení Pixel a jeho předchůdce Nexus. Nexus/Pixel je DEVELOPER zařízení, to že si ho kupují lidi jako normální telefon je čistě jejich problém. Google telefony nikdy nebudou jako Samsung. Měl jsem Nexus 5X, Samsung Galaxy 10 a teď mám Pixel 5. Samsung jsem vybalil tenkrát z krabičky, krásný, nový, z fabriky plný bloatwaru. První věc byla, že šel na kabel, root a nahrát nějaký rozumný systém.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.