Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    Naprosto úžasný je Samsung Galaxy a33. Telefon mám skoro dva týdny a na nic si nemůžu stěžovat vše šlape jak má.Ja mám sice černou barvu ale to vůbec nevadí všechny typy jsou dobre a tak plně doporučuji 👍

    Řádně jsem otestoval bratrovi doporučený A53. Souhlasím se vším vyřčeným, vyjma informace, že se nic neseká. To totiž není pravda. Musel jsem si s tím celkem dost „pohrát“ tak, aby nic nezadrhávalo, včetně vypnutí efektů. U takto solidně výkonného železa bych nečekal takto neodladěný OS, který je navíc totálně zaflákaný neskutečným množstvím balastu, který jde vypnout, či odinstalovat jen z části. Jinak souhlasím s tím, že A33 v poměru cena-výkon-vlastnosti nemá konkurenci a i přes mé výtky si jej pořídím.

    Zvláštní, u našeho testovacího kusu jsme žádné sekání nezaznamenali, a to jsme ho vytěžovali opravdu vydatně. Problém byl jen v tom, že se při určitých činnostech poměrně výrazně zahříval, to nicméně na výkon nemělo vliv. Stáhl jste si do něj všechny aktualizace? Možná jste narazil na individuálně špatně odladěný kus. Každopádně díky za komentář.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.