Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Já toto nechápu. Ano, článek je napsaný hezky, ale sám vlastním iPhone 14 Pro Max od začátku prodeje a AoD byl první dva dny svítivější, ale dnes, 28.9. je tak super tmavý, mám ho i u nočního stolu, skoro ho nevidím, o půlnoci zhasne a prostě absolutně po doslova pár dnech ho nevnímám, i přes den je tmavý. Mám poslední update, ale myslím si, že tohle je jen otázkou zvyknutí si. Za mě zatím nejlepší AoD a to jsem býval androiďák. Ano je to jiné, ale přizpůsobí se to už to funguje jak „Apple“ zamlouval <3.

  Mne to už pripadá ako zly sen a neviem sa zbaviť pocitu ze Applu už niekto “chorý” diktuje ako ma vyzerat system ios lepšie povedané ako sa viac a viac ma podobať na nejaky odnož alebo klon Handroidu…
  Znovu len musim potvrdit:
  Steve chybas nam!

  Však nikdo nikoho nenutí něco takového používat. Nechápu proč se někdo čertí že ho Apple do něčeho nutí? Nenutí ho vůbec do ničeho. Funkce je volitelná v první řadě. Druhá věc je že nikdo přece nikoho nenutí 14 Pro nebo 14 pro Max kupovat.

  koupit si něco co mi nevyhovujue a pak na to nadávat, tomu nerozumím.

  Já jsem z tý druhý party, z tý, co mají iPhony rádi. Hodilo mě to sem z letemsvetemapplem.eu. Koupil jsem si i telefon s Androidem. Vyjma toho, že se v něm ztrácím, s ním nemám problém. Nemám problém ani s funkcemi, který v něm nefungují, zato skvěle fungují ve světě propojených produktů Apple. Rozumím tomu, že někomu vyhovuje jedno a jinému to druhé. Co ale nepochopím je to věčný nadávání, napadání a obviňování z krádeží nápadů. Co já vím, iPhone byl první. Nikoliv první chytrý zařízení, ale první telefon, který ukázal cestu. Pak teprve začaly vznikat podobný telefony s Androidem. Postavený na jádru z Linuxu. Tak mě napadá, jestli teda Android není vlastně celý tak trochu ukradený, byť Linux je grátis…
  Jen blb někomu něco závidí, vyčítá. Jen blb se cítí ukřivděný, že někdo použije jeho nápad (použije, nikoliv zneužije). Učíme se všichni, kopírujeme se navzájem. Co je za problém, že jeden systém využije dobrý nápad konkurence a aplikuje jej do svých zařízení? Kde by byl Android, Windows, Linux, iOS, MacOS… byl, kdyby se to nedělo? Nejde přece o krádež technologií. Jde jen o spokojenost uživatelů.

  Vůbec nesouhlasím. Za mě nejlépe zpracovaný AoD. Já nechci retardovanou předpotopní grafiku vystupující z černé obrazovky. V podání Applu mi to dává smysl. Je vidět, kdo tenhle článek psal 😀 Jen ať si Androiďáci zůstanou u svého. Tady je nikdo neřeší, oni naopak stále řeší nás.

  Přesně tak, navíc autor článku netuší, že na noc může položit telefon displejem dolů (ano, opravdu iphone při této poloze nevybuchne ani mu nezpůsobí nějakou zdravotní újmu) nebo jako já si nastavuji na noc šetřící režim baterky a to se AOD taky vypne. Jinak v šeru se mi jas ztlumí tak, že tu tapetu skoro nevidím, jen decentně čas a widgety. Další možnost je nastavit si pouze černou barvu jako pozadí. No, chtělo by to trochu přemýšlet, ale možná měl recenzent jen špatný kus. 🙂

  Váš komentář je k smíchu. Typický jablíčkář, co si prostě nepřizná, že to není dokonalý a radši si bude hledat deset otravných oklik, jak si zdůvodnit, že to je vlastně v pořádku. Už jen to, že si musíte dát mobil displayem dolů, aby vám to nesvítilo, je k smíchu. Vtip o výbuchu přejdu, co třeba takový iphone 6 bendgate, nebo nafukující se baterie… A nastavovat si černou tapetu, když vám apple tak krásně naservíroval barevný paletky, co na androidu jsou od počátku věků je k pláči. Nepřestává me udivovat, jak moc lidi dokážou obhajovat nesmysly.

  viktor: co je špatného mít displejem dolů položený mobil? U mě jeto jeho standardní poloha, pokud právě není v kapse nebo na stojánku. Proč by měl mít displej nahoru? Však každý hovor, zpráva, notifikace bude jen rušivý element.

  To je také důvod proč něco jako AoD vůbec neřeším a byla by to první věc co bych vypnul. Nač to má svítit a zobrazovat informace všem co na to vidí a hlavně proč vůbec nějaké notifikace zobrazovat. Když mi někdo volá, tak to vyzvání, stejně tak mám akustickou notifikaci při zprávě. Pro vybrané lidi dokonce i tichém režimu. A pokud to nezaregistruji (což s hodinkama bude těžké) a on mi nikdo dál nepíše ani nevolá, tak to asi není urgentní abych se musel obtěžovat na to reagovat.

  Řešit takovou kravinu jako AoD…

  …v podání Applu mi to dává smysl..lol..kde jsem tuhle srandovní hlášku asi slyšel že 🤣 Ano, Metr Pára, tomu dává smysl všechno. K věci.., AOD od jabka je opravdu srandovní ojeb, kdy absolutně ani po letech snažení a kopírování tuto technologii nezvládli, proto místo toho nabídli jen obyčejný ztmavený lockscreen…ale pro dětský systém i to dobrý ne.

  Mě AoD na iP14 Pro absolutně vyhovuje !

  Mě vyhovuje i na iPhone 12 Pro = nesmyslná funkce.

  1: buď volání/zprávu registruji a podle toho se chovám
  2: volání/zprávu neregistruji a nikdo znovu nepíše/nevolá = není potřeba okamžitě reagovat
  3: proč koukat na rušivé notifikace – na jakémkoli telefonu

  Navíc vizuální notifikaci lze zapnout v iOS i bez AoD. Notifikace lze mít na hodinkách…

  Osobně prost nevidím důvod kontrolovat notifikace a ještě je mít na očích, je to jen zbytečné rozptylování a snižování případné produktivity.

  Za me je to o osobni preferenci. Presel jsem cerstve z Androidu prave na 14 Pro Max a za sebe muzu rict, ze mi tento zpusob AoD vyhovuje vic, nez na androidu. Relativne rychle se naucil, kdy se vytlumit (treba i na zaklade pouzivani budiku a rezimu vecerka) a aktualne nemam s jeho svitivosti zadny problem.

  za to aby si to obhajil za tie prachy snad nemozes napisat negativum, nebodaj si dovolit vytku. seni nežereme panáčik.

  Nebo to je lidem naprosto u zadele. AoD je funkce která zas tolik lidem nechyběla, aspoň ve smyslu notifikace nějaké údálosti. Vizuální notifikaci na iPhone jde zapnout už dávno přes zpřístupnění. Navíc spouzsta lidí používá hodinky právě jako zprostředkování kontaktu telefonu a uživatele.

  To je podobně jako 120Hz displej, několik hlasitých lidí křičí jak je to nutnost a realita je taková že to nemálo lidí vypne, protože je to k ničemu. Zvláště když ten displej neumí jít frekvencí dolů. 120Hz na koukání na home screen člověk nepotřebuje…

  Co Motorola, ale Lumie vytáhly Always on na větší výsluní. Jinak také se mi jeví Always on od Applu jako sympatické jiné řešení. Za mě proč ne.

  Ahoj, já vás zdravím Petr Mára, nový komentář. Podíváme se dnes na Always On Display nových iPhonů 14Pro a 14Pro Max. Za mě to dává smysl jak to má Apple nastavený, jsou v tom prostě jedničky. Android tuto funkci používá roky a je taková o ničem, za to Apple si pár let počkal a doladil tuto funkci k dokonalosti. Mimo jiné tenhle komentář je sponzorovaný společností iStyle, díky za podporu.

  Pokud si dám telefon displejem dolů, tak pravděpodobně není potřeba AOD…

  Přesně tak, toto je nejčastější poloha mého telefonu, pokud není v kapse, v batohu nebo třeba v autě nebo na stole na stojánku…

  Ještě aby mi mobil svítil nějakými rušivými notifikacemi.

  „Od startu jeho prodeje používám iPhone 14 Pro Max, což jste ostatně mohli vidět v našem článku, a tato funkce mě přivádí k šílenství.“

  —- som rád, že taká prkotina ako AOD ma necháva v kľude a nepřivádí k šílenství 😀 😀

  Já teda 14 pro nemám, nejde to nastavit tak, že se režim always on zapíná automaticky např od 8 ráno do 6 večer, v rámci režimů nerušit nebo soustředění? a na zamčenou obrazovku nastavit u oled displaye černý podklad

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.