Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Mě teda u foldu 2 praskla krycí vrstva mezi folii a displejem a musím říct ze jsem rád že nežiju v Polsku.. 😀
  Se servisem samsungu v ČR spokojenost. Oprava trvala déle prý kvůli barvě telefonu. Ale vyměněno bylo údajně vše kromě zakladové desky.

  Mám Samsung Z flip 3 a už jsem řešil problém s fólií už dvakrát. Poprvé po půlroce a pak po roce. Problém v servisním středisku Samsung vyřešili nalepením nové folie cca za hodinu. Ale řekli , že na to se záruka nevztahuje a pokaždé jsem opravu platil. Nechci už telefon co se mi takto prodražuje. Navíc fólií tam mít musíte, ale plaťte si ji sami, i když je z výroby nalepená.

  Mám flip 9 měsíců, minulý týden se v ohybu začal raztékat display- samsung servis mj neuznal záruku a ničení opravu na 11 tis. Zvažuji že jej vyhodím. Telefon mě stál za dobu užívání měsíčně 3 tis korun – drahá legracka.

  Mě se zlomil fold 2 v ohybu a servis i pres záruku reklamaci neuznal. Prý mech. poškození a pošlou fotku škrábance na kovovém boku, který tam byl čtvrt roku… takže nevidím moc rozdíl mezi Polským a Českým servisem.

  Stačí jeden škrábanec kdekoli na telefonu a už je mechanické poškození, záruka se neuznává. Fólie mi vydrží cca 6 měsícu a pak je třeba poslat do servisu a zaplatit za její výměnu…tak to prostě je. Na druhou stranu je to nejlepší telefon co sem kdy měl a jsem s ním spokojený.

  Ja jsem byla na ten mobil moc moc opatrna.Doma jsem ho nechavala otevreny.Co nejmene ohybu.Jednoho dne rano jsem poklepala na displej a btl zluty stmavlo osvetleni a udelali se na nem carky od z hora az dolu.Reklamaci neuznali jen kdyz zaplatim 400€ tak opravy.Stalo se mi to po mesici co jsem si ho koupila.Nikdy mi neupadli nic jsem proste ja neudelala.Stve me to.Tak drahý mobil a nic s tim nemůžu.

  Každý věděl že první generace nebude zdaleka mít vychytaný mouchy, ale lidi si stejně musejí stěžovat protože museli mít něco extra. K takovýmto novým technologiím bych dával podepsat že je budou testovat na vlastní riziko z vyšších nákladů na opravy.

  Mám ZFold3 a roztekl se mi vnitřní displej asi po půl roce používání a samozřejmě servis neuznal reklamaci a sdělili mi že jsem si to udělal sám neodbornou manipulaci s přístrojem proto již nikdy telefon s ohebným displejem!!!

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.