Zavřít reklamu

Počasí za oknem již venkovním aktivitám příliš mnoho nepřeje. Naštěstí existuje spousta věcí, které můžete za deštivých dní provozovat i doma. Ano, máme na mysli hraní deskových her. Nestíháte již do víkendu pořídit „fyzickou“ verzi deskové hry? Můžete si zahrát některou z deskovek ve verzi pro Android z našeho dnešního výběru.

Ticket to Ride

Ticket to Ride patří mezi oblíbené deskové hry pro smartphony. V této zábavné strategii bude vaším úkolem co nejrychleji vzájemně propojit vaše města železniční tratí. Vaši soupeři se vám v tom budou pokoušet bránit, stejně jako vy jim. Nasaďte svůj taktický a strategický um a staňte se králem všech železničních tratí.

Stažení v Google Play

Antihero

Pokud máte rádi spíše svižnou akci a hry na antihrdiny, vyzkoušejte titul Antihero. Hra vás přenese do viktoriánských dob, kdy bude vaším úkolem vybudovat zločineckou velmoc. Čeká vás spousta záškodnických akcí, infiltrace, plížení zbohatlickými sídly, ale také najímání schopných pomocníků, kteří špinavou práci odvedou za vás.

Stažení v Google Play

Galaxy Trucker

Do cenami ověnčené hry Galaxy Trucker se rozhodně vyplatí investovat, obzvlášť pokud si libujete ve hrách s vesmírnou tematikou. V Galaxy Trucker si dosytosti užijete stavbu vesmírných dopravních prostředků, budete čelit hrozícím kolizím s kosmickými tělesy, ale také se utkáte s celou plejádou nejrůznějších nepřátel.

Stažení v Google Play (129 korun)

Carcassone

Na Androidu si můžete zahrát také deskovkovou klasiku Carcassone. Tvůrci digitální verze této populární deskové strategie svou hru neustále vylepšují, takže se s každou další verzí můžete těšit na bonusy v podobě nových rozšíření, funkcí a možností. Kousek po kousku budujte vlastní středověkou říši a postarejte se o to, aby řádně prosperovala.

Stažení v Google Play

Související články

Dnes nejčtenější

.