Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  Já teda nejsem příznivec velkých displejů, velikost co má iP12mini a iP13mini je naprosto ideální. Netrhá kapsy a je to skladné, ne jako ty rozkládací telefony a telefony nad 6palcu, to už si do kapsy můžete rovnou strčit tablet 😉

  Nesouhlasím s tvrzením, že každý chce velké displeje. Já určitě ne. Hledal jsem náhradu za Xperii XZ2 compact ale obdobný telefon není. Nakonec jsem vzal za vděk o něco větším Zenfone 9, ale s větším bych se už asi nesmířil.

  Každý? Jak se opovažujete ? Já rozhodně nepatřím mezi každé a uráží mne to ! Nestojím o velké displeje ani skládačky. Každej by se měl probrat a přestat žît nějakým debilním virtuálním životem a sledováním nesmyslu na tiktoku atp…

  Jenže ten virtuální svět je mnohdy lepší protože takové kaspary jako vy lze jednoduše blokovat. Pravda že v reálném světě taky ta možnost je ale kdo má pak kopat v lese jámu a pálit důkazní materiál.

  Každý opravdu ne, mám 13 mini a jsem maximálně spokojen. Pokud bych měl mít android, pravděpodobně bych šel do Sony, která jde tak trochu proti proudu a ač nabízí velké úhlopříčky, telefony jsou úzké.

  Pridam se k diskutujicim. S iP 12 mini maximalni spokojenost. Hlavne ted v lete. V sortkach jsem o nem ani nevedel. Na kole mi to krasne vlezlo do male brasny co mam pod sedackou. Donedavna se prodaval bazmem SE s designem iP8 a ten sice rozmerove nebyl maly, ale displej byl opravdu na nic. Vedle neho je 12 mini kral. Absence 14mini je podle mne skoda, ale tak prodeje asi opravdu nestaly za moc.

  Myslím, že hodně lidí by chtělo menší telefon, ale prostě nejsou a když, tak jsou drahé. Hledal jsem náhradu za XCOVER_4 a nechtěl jsem nic většího, spíše naopak. Koupil jsem S22. Kdyby se ale dělal A22, tak bych vzal ten.

  Přidám se k ostatním diskutujícím a musím nesouhlasit s tvrzením, že chce „každý“ velký telefon. Možná většina, ale určitě ne všichni. Měl jsem Samsung Galaxy A71 s 6,7″ displejem a takhle velký telefon už nechci. Nikam se to nevešlo, tlačilo to v kapse. Teď mám Galaxy S22 s 6,1″ a musím říct, že ta velikost je ideální. Na větší obrazovku mám tablet, ale u mobilu vyžaduji hlavně „mobilitu“ a ta u mě spočívá i v kompaktních rozměrech. Skládací telefony možná budou jednou cesta, ale v současné chvíli jsou to strašně tlustá zařízení (ve složeném stavu) a do kapsy rovněž nevhodná. Doufám tedy, že zde zařízení s rozměry kolem 6″ palců ještě nějakou dobu vydrží.

  Kompaktní telefon ve velikosti 13mini je ta nejlepší velikost. Osobně si myslím, že kdyby stál jako SE tak se kupuje jako Apple Watch. Nicméně mám taková tušení, že Apple zachoval variantu mini, protože za dva roky na to naváže s SE 4. generací. Což by mi dávalo smysl. Příští rok už všechny hlavní telefony budou mít ten Dynamic Island a telefon s notchem už asi žádný. Z toho vyplývá, že 13mini tady bude ještě nějakou chvíli, ale můžu se plést.

  Opravdu je nutné používat lež v titulku kvůli návštěvnosti?

  Na druhou stranu, pokud Vám i toto nezabralo, zkuste příště napsat článek s titulkem:

  Všichni naši čtenáři jsou čur4ci – více v článku.

  Garantuji, že to rozklikne ještě větší masa. 🙂

  Měl jsem donedávna S9+, který je velikostí stejný jako S22+. Když jsem kupoval nový telefon tak pro mě hlavním faktorem byla kompaktnost, protože už jsem nechtěl tak velkou „krávu“. A v dnešní době není moc z čeho vybírat, je zde zenfone, donedávna iphone a teď naštěstí S22 pro kterou jsem se rozhodl. Spíše než aby se dělalo méně kompaktních telefonů by to chtělo opak.

  Zřejmě nejsem „každý“, mám 12 Mini a jsem maximálně spokojená. Měla jsem chvíli klasickou 12 a je to moc velké… Akorát přemýšlím, jestli koupit 13 Mini dokud je ještě celkem nový nebo vydržet s 12 Mini a doufat, že Apple dostane za pár let rozum.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.