Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    trend je v ohybani ? ved v klbe ten display vyzera ako krepovy papier

    Zrovna včera jsem se díval v obchodě na Flip i Fold a nevím jediný důvod proč bych si to měl koupit oproti klasickému mobilu. Tohle jde mimo mě.

    Ač jedu android, tak v tomhle Samsungu vážně nefandim… Popravdě nechápu jak někdo může mít telefon s androidem a nemít Google pixel… Přesně kvůli těmhle lidem se pak androidu směnou za jeho rychlost a nedostatek aktualizaci… Ohebnej telefon je totální odpad, kdo normální by to chtěl… To samé fotoaparát s 120mp ? Kdo trochu rozumí fotkám, ví že to není ani o pixelech ani o počtu čoček.

    Myslím že to rypnutí je oprávněné, protože display v iPhonech vyrábí samsung a když by Apple začal dělat ohebné telefony, tak samsungu se tím pádem zvednou tržby🙂

    Vy určujete kdo je normální a kdo je? Co je to norma? Jakože nudný fotr co má 2 haranty a barák na hypotéku? Ne každý je technologický tatar co nesnese inovace jako vy. Za mě Fold je zajímavé zařízení na které se mě neustále někdo ptá. Kdo se ale zajímá na ulici o něčí iPhone? Nikdo. Reálně iPhone je už něco jako Octavia. Nuda pro nudný lidi.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.