Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

    No to je hezká ráda že nemám nabíjet telefon v autě za vysoké letní teploty.
    Ale když rozvážím jídlo v autě po Praze tak mi nic jiného nezbývá když se mi začne hlásit telefon že je skoro vybitý 😱😖😖.

    V tomhle případě bych určitě měl jako pracovní telefon nějaký starý dobrý tlačítkový s minidisplejem. Mně třeba taková víc než deset let stará Nokie E5 vydrží ještě dnes víc než týden (kdysi i přes měsíc, pokud jsem ji využíval jen na volání), a to i s mnoha spuštěnými aplikacemi na pozadí (skutečně běžícími).

    Nokia E5 má navigaci?To nevíte že k rozvozu je potřeba navigace?Starý tlačítkový s minidisplayem?Doporučil bych si s tím zajít k doktorovi,ale u vás bude stejně pozdě.

    Telefon menim cca co 1.5 roku a nejake nabijeni neresim. Telefon jsem si koupil s vetsi baterii aby vydrzel a dobijet ho do 80 procent by trochu ztracelo logiku kdyz by vydrzel o 20 procent mene. Mam vyple ruzne funkce a aplikace aby to zbytecne nevybijelo a vic s tim delat stejne nejde. Pouzivam pomalou nabijecku protoze samsung co mam a53 a asi to delaji vsechny napisou po pripojeni 1.20h a je jedno jestli je nabijecka pomala nebo rychla. Stejne si myslim ze cim rychleji nabiji tim to vice skodi baterii.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.