Zavřít reklamu

Komerční sdělení: O členském programu AlzaPlus+ jste už jistě slyšeli. Program přináší zákazníkům možnost nakupovat na největším českém e-shopu alza.cz s doručením zdarma cokoli a kdykoli. Jednoduše si vše pohodlně objednáte online ve chvíli, kdy zboží potřebujete. Bez ohledu na cenu nebo velikost, bez nutnosti shromažďovat věci v košíku, abyste ušetřili za dopravu.

Nákupy s AlzaPlus+ se vyplatí

V nabídce jsou 2 druhy členství – měsíční od 59 Kč za měsíc a roční již od 25 Kč za měsíc při roční platbě. A jak to reálně funguje?

Kdo by v těchto letních vedrech nechtěl mít doma větrák. Při objednávce s doručením do AlzaBoxu za dopravu zaplatíte 49 Kč. Stejnou částku zaplatíte při objednávce kávy, která vám právě došla, školních potřeb pro své ratolesti, zubních kartáčků nebo třeba krmiva pro psa a dalších věcí. Pokud tedy budete objednávat v průměru jeden nákup měsíčně s doručením za 49 Kč, ročně vás doprava vyjde na 588 Kč.

V případě, že byste byli členy AlzaPlus+ vás ale roční poplatek vyjde pouze na 299 Kč. Tím pádem ušetříte 289 Kč za rok. A to se vyplatí, že?

Rychle, pohodlně, bez omezení

Zboží si můžete vyzvednout na více než 15 000 odběrných místech včetně populárních AlzaBoxů. Nákupy nejsou nijak omezené, objednat můžete vše od notebooku přes propisku po plenky. Registrace do programu je snadná, členství se automaticky obnovuje a můžete ho kdykoli zrušit.

Pokud i vy chcete nakupovat bez omezení s doručením zdarma, mrkněte na web alza.cz, kde se o programu dozvíte vše a snadno se zaregistrujete.

Dnes nejčtenější

.