Zavřít reklamu

Diskuze k článku

Zpět na článek

  A kdyz tohle vse dodrzim a presto se hodinky poskodi tak samsung reklamaci zamitne jako neopravnenou. Tak k cemu vsechny tyto rady a certifikace???

  A jedná se o hodinky s vodotěsností 5 ATM?

  Ano jedna. Bohuzel toto bez funkcni garance zarucni opravy je to cele k nicemu a samsung uz radeji ne nebo menit dostatecne casto nez se to potentuje… Je smutne ze uzivani v souladu s inzerovanymi vlastnostmi a rady muze vest stejne k zniceni a zamitnuti reklamace z duvodu vniknuti vody.

  Měl jsem Active 2 a také jsem je „utopil“. Samsung zamítl reklamaci z důvodu vniknutí neznámé tekutiny. Kamarád stejné hodinky, také s nimi plaval a stejné zamítnutí reklamace.

  My taktéž,Aktive2 a utopené měsíc po záruce po obyč plavání v rybníku

  Zajímavé, že zrovna tyhle jsem v přírodním koupalisti utopila…. Plavala jsem cca 10 minut i tim, že bylo nastaveny plavání. Pak sem vylezla osušila hodinky a najednou se 7x restartovali a pak se vypli a konec

  Mám galaxy watch 3 a vklidu zatím plavání zvládají. O přístupu samsungu a vytopeni přístrojů telefon, hodinky jsem už slyšel a dost od známých. Pokaždé když jdu ven z vody se hrozím jestli ještě budou funkční. Tohle se u casio nestane. Ale zas nebudou chytré funkce.

  Měl jsem od Samsungu verzi sport.. u nichž jsem měl problém s vniknutím vody.. naštěstí mi reklamaci uznaly.. teď jsem si pořídil Galaxy watch 4 classic. Jsem naprosto spokojený. Hodinky zvládají skákání do vody a plavání jak kraulem nebo prsama. Nemohu si stěžovat. Plavu jak v přírodních bazénech tak v chlorovaných.
  Hodinky vse zvládají bez problémů.

Vložte vlastní komentář

celý text

Související články

Dnes nejčtenější

.