Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Microsoft oficiálně oznámil ukončení podpory Windows 8.1, která skončí začátkem roku 2023. Tento softwarový gigant zároveň zruší Extended Security Update (ESU) program pro Windows 8.1, kvůli čemuž se už jednoduše nedočkáme dalších bezpečnostních záplat. Nabízí se proto jen dvě možnosti – buďto aktualizovat na novější Windows 10, nebo riskovat používání Windows 8.1 (nebo Windows 8) bez pořádného zabezpečení. Druhá možnost samozřejmě není příliš moudrá, jelikož tak počítač vystavujete různým rizikům. Naštěstí se nabízí parádní možnost v podobě softwarových slev na Godeal24, díky čemuž můžete váš starší Windows 8.1 aktualizovat na Windows 10 Pro za naprostý zlomek ceny!

Godeal24 nabízí originální licenční klíč pro Windows 10 Pro za pouhých 7,42 €. Pokud navíc plánujete systémy aktualizovat na více počítačích, obchod vám dokáže nabídnout ještě výhodnější balíčky, na kterých o dost více ušetříte. Při koupi dvou Windows 10 Pro licencí zaplatíte jen 12,67 € (6,33 € za licenci), v případě balíčku pěti licencí pak jen 30,74 €, díky čemuž se cena za upgrade jednoho počítače dostane na pouhopouhých 6,14 €. Samozřejmě mimo licencí na Windows 10 Pro si také můžete přijít i na novější Windows 11 Pro, Microsoft Office 2021 Pro a Microsoft Office 2019 Professional Plus.

220715-720p-gd24--€

Originální Windows a Office! Speciální slevy

Jakmile navíc aktivujete licenci na Windows 10 Pro, můžete bezplatně přejít na Windows 11 (pokud splňujete požadavky na hardware). Nejnovější operační systém Windows 11 přináší řadu parádních změn – celkově vylepšené uživatelské prostředí se zaoblenými rohy, novou nabídku Start, přepracované Windows aplikace a řadu dalších. Pokud vás počítač nesplňuje požadavky pro Windows 11, není nic jednoduššího, než se nadále spolehnout na oblíbenou verzi Windows 10 Pro. U té Microsoft slibuje podporu minimálně do října 2025.

Pro dosažení co možná maximální efektivity se Windows pochopitelně neobejde bez kancelářského balíčku Office. Ačkoliv k dostání jsou i různé alternativy, tak pravdou je, že žádná z nich se nevyrovná bohatým možnostem, které přináší Word, PowerPoint a Excel a jejich bezchybná integrace se samotným operačním systémem.

Přijít si tak můžete na Microsoft Office Professional 2021 již od 13,52 € díky právě probíhajícím softwarovým slevám na Godeal24. Samotná licence Office 2021 Pro Plus vás vyjde na 25,61 €! Samozřejmě při koupit balíčku dvou, tří nebo pěti licencí se cena za Office Professional 2021 ještě snižuje. Ve finále tak můžete ušetřit poměrně slušný balík peněz. Microsoft si totiž běžně za jediný kancelářský balíček účtuje 440 $.

Obří 62% slevy na balíčky a Office! Slevový kód: SGO62

Samozřejmě potřeby uživatelů se mohou lišit, a právě proto jsou k dostání i různé verze operačního systému Windows 10. Mimo něj si tak můžete přijít například na Windows 10 Enterprise, Windows Server a řadu dalších.

Sleva 50% na OS Windows! Slevový kód: SGO50

Godeal24 je profesionálním prodejcem s rozsáhlou nabídkou, který navíc garantuje 100% funkčnost a legálnost prodávaných licencí. Přijít si tak můžete na plně oficiální software s více než 80% slevami, a i přesto získal plnohodnotnou kopii daného softwaru. To navíc platí nejen pro Windows a Office, ale také pro praktické počítačové a mobilní nástroje, jako jsou IOBIT series, Ashampoo, Disk Drill a další.

Další nástroje za nejlepší ceny

Proč nakoupit na Godeal24?

Na Godeal24 máte na výběr z těch nejlepších antivirů pro váš počítač, Mac, Android a iOS, u kterých navíc můžete ušetřit až 90 % z jejich původní ceny. Mimo toho zde najdete nejlepší nabídky na operační systém Windows a kancelářský balíček Microsoft Office pro PC i Mac. Licence, které prodejce prodává, jsou navíc plně funkční a originální – a ještě k tomu je pořídíte za nepředstavitelně nízké ceny.

Za dobu svého působení si obchod Godeal24 dokázal vybudovat skvělou reputaci, a stejně tak se těší řadě pozitivních recenzí na webu TrustPilot, kde je dokonce ohodnocen za excelentního a dobrého s 98% mírou spokojenosti. Za to vděčí kvalitě prodávaného softwaru, rozsáhlé nabídce a dalším výhodám, které prodejce nabízí. Mimo toho, že zde licence pořídíte za nejnižší ceny, je navíc obdržíte prakticky okamžitě po zaplacení vaší objednávky prostřednictvím e-mailu. Z procesu se tak kompletně odstraňuje nutno fyzické přepravy, což šetří za balné, případně i životní prostředí. Godeal24 navíc nabízí nepřetržitou profesionální technickou podporu, která je k dostání už navždy všem zákazníkům. Stačí se kdykoliv ozvat na e-mail: service@godeal24.com

Související články

Dnes nejčtenější

.